yeni doğan sünneti

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar doğumdan sonra oğlumuzu sünnet ettirmeyi planlıyoruz. bebekken yaptıracağız. ankarada güvenilir bir hastane biliyor musunuz? özel bazı hastaneleri aradım yüksek fiyat verdiler. neredeyse normal tutarın iki katı kadar söylediler. sağlam bir yer olmasını istiyoruz .yanlış bir operasyon filan olur diye korkuyoruz.

Son düzenleme:
kizlar ben de ayni konuda baska bir soru sormak istiyorum; yeni dogan sunnetinde hic uyusturmadan yapiyorlarmis sunneti bebek aci hissetmiyormus ama bazi doktorlar buna sehir efsanesi aci hissedier diyor, sizlerin tecrubesi nedir? yeni dogdugunda yaptirmasak en erken ne zaman lokal anestezi ile yapilir bilenler lutfen paylassin dusundukce uykularim kaciyor minicik ogluma kiyamam ama bir yandan da bebekken yapilsin cok istiyorum.

arkadaşlar bizim bir arkadaşta oğlunu doğunca hemen sünnet ettireceğini söylemişti ama onun bu işlemi gerçekleştirmesi zaman aldı çocuk tam sürünmeye başladı bunlar sünnet ettirdiler. şimdi süründüğü için tabi bezine sürtünme daha çok oluyor ve çocuk her sürünmeye başladığında acı çekiyor ağlıyor. aman dikkat edin zamanlamaya

Ben de doğumda sünnet ettirmeyi düşünüyorum ama bu konuda daha fikir almadım doktorumdan .

ankarada yenidoğan sünneti yaptıranlar, yaptırdıkları hastane ve doktorları yazarlarsa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…