yengeme kucağına bir kez aldığı bebeğinin öldüğünü kim söyleyecek:(

bu cok berbat bısey ya allah kımseyı bole seylerle ımtıhan etmesın evlat cok zor ya o kadar ay onu kucagına lamayı beklemk sonra bı anda oldu denmesı kendımı onun yerıne koyuyorumda ben nabardım hıcbılmıyorum ama bence kocası soylesın cunku ona en yakın olan o daha ıyı anlatabılır dıye dusunuyorum ınsaalah alah onlara en kısa zamanda yenı bı bebbıs nasıp eder allah kımseyı yavrusundan ayırmasın ınsallahhhhh

offfff... allah yardımcısı olsun ne zordur... allahım kimseyi evladıyla sınama nolur

offf Allahım sen sabır ver kadıncağıza...
nasıl üzüldüm anlatamam ...
İnşallah Allahım en kısa yeni bir evlat versin inşallah...
off ya nasıl üzüldüm anlatamam..

offf üzüntüden aynı cümleyi iki kez yazmışım... mazur görün arkadaşlar..
çok üzüldüm ya çokkk...

çok aci..çok uzuldum...:-( basiniz sagolsun
ama keske yengeniz hastaneden çikmadan ogrenseydi...
arayi çok uzatmissiniz, ...o kadar zor olacak ki...
sonuçta soylenmesi lazim, daha fazla umitlenmesin kadincagiz
en iyisi doktor yardimiyla esinden duymasi..
allah bol sabir versin

başınız sagolsun canım allah onun acısını unutturacak acı göstermesin senağlamasenağlamaama yaralıma katılıyorum arayı fazla açmayın gerçi anne yüregi hisseder allah sabır versin:nazar:

Allah sabır versin,başınız sağolsun.Gerçekten çok üzücü bir durum:a015:

çok acı bi durum.sen 9 ay karnında taşı.sonra öldü diye söle.şahsen ben asla sölemek istemezdim....senağlamayaşıyacaklarını şu an tahmin edebiliyorum.benim dogmadan önce 3 tane bebegim öldü...yaşadıklarımı bi ALLAH bide ben bilirim...ALLAH yardımcısı olsun...

rabbim sabırlar versin ama biran önce öğrenmesi daha doğru...

bende cok üzüldüm basiniz sagolsun, bence esi sölyesin en yakin olan o,
allah sabir versin cok kötü bir sey evladini kaybetmek allah kimsenin basina vermesin

canım çok üzüldüm yaa:çok üzgünüm:bence en doğrusu eşinin söylemesi ama tabii sakinleştirici falan verilmesi gerekir bebişi neden kaybettiniz bu arada?

öncelikle hepinize çok teşekkür ederim acımıza ortak olduğunuz için yengeme durum psikiyatr yardımıyla amcam tarafından söylenmiş başta durumu kabul etmeyerek sanki böyle bişeyi hiç duymamış gibi davranmış çünkü şoka girmiş sonra olayların nasıl olduğunu sormuş amcama o da hiçbir şeyi atlamadan en doğru haliyle anlatmış anlatırken de ağlamış haliyle tamam sen üzülme sen ağlama fln demiş yengem sanırım ikiside birbirlerinin üzüntülü halini görmemeleri adına sürekli konuyu eşelemiycek böylece acıları hafifliycek kimseyi görmek istememiş yengem içeri gelip bana baş sağlığı dilerlerse dayanamam demiş kimse girmedi amcamdan başka yanına bugün eve çıkardılar kimseyle konuşmuyo odasında yani

Allah sabırlar versın ,inş. tez zamamnda sağlığına kavuşur , hayırlı bı evladı olur.
başınız sağolsun canım :KK43:

başınız sağ olsun bitanem allah yengene sabır versin inş. cabuk iyileşir yüce rabbim onlara hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

allah sabirlar versin...cok uzuldum..rabbim saglilki evlatlar nasip eder insallah...

basiniz sagolsun anliyorum bende yasadim bebegimi kaybettim cok üzülecek biraz topöasin öyle söyleyin ona

allah sabirlar versin canim ya...cok aci bir durum...:KK43:(

çok üzücü:KK43:((ALLAH sabır versin...alıştırarak söylenmeli.bunu da bence sadece eşi yapmalı.eşi güçlü bir şekilde bunu acıklarsa ona na güç gelecektir.herhangi biri gelipte bebegini kaybettik demesi daha üzücü olur.bence mutlaka eşi söylemeli.kendini toparlasın ve kesinlikle aglamadan metanetli bir şekilde söylesin canım.çok zordur mutlaka ama bunu yapmalı.tekrar başınız sagolsun...:KK43:((

böyle durumlarda ne denir bilmiyorum cok aci bir durum allah yengene sabir versin basiniz sagolsun cok aci ((((((( bende hamileyken kaybettim bebegimi o bile cok aciydi yengen birde görmüs üstelik 9 aylik dünyaya gelmis bir bebek allahtan sabir diliyorum.cok üzüldüm

X