Yengem

Yengeniz bana göre bahane buluyor ve burbyandan da ne gelirse kardır diye sürekli para konusunu açıyor.Durumu o kadar kötü olan biri ne yapar ne eder çalışır ya da kendini tutar çocuk yapmaz annen gilin de en doğal hakkı tabii torunlarını görmek istemeleri..Size üzüldüm açıkçası bu yengeden cekersiniz

Kendilerini ağır görüyorlarsa belki gitmek istememeleri gayet normal bence ki insanlar yaşlı ve hasta herkesin durumu da uçakla gitmeye yetmez de bir bilet olmuş kaç bin lira....ki babanın çocukları getirmesi de aşırı normal nasıl benim çocuğumsa eşimin de çocuğudur ya hani...

Ben de neden gitmediğinizi anlayamayanlardanım. Madem çok görmek istiyorsunuz siz gidin. Ayrıca tek maaşla gerçekten zor olur. Yine de böyle sürekli para muhabbetine girenlerden hiç haz etmem.

Bizde her şeyimizi kendimiz yaptık birlikte mucadele ettik ama hiç kimse ama hiç kimse bir kadını çalışmaya zorlayamaz kocası da dahil. Gelmiyorsa gidin görün o kadar basit. Evine çocuklarına eşine sahip çıkan bir yengeniz var çok da mükemmeli aramayın bulamazsınız.

Belli ki yenge sizden hazzetmiyor. Torun görmek istiyorlarsa aileniz gitsin. Yengenizin çalışmaması size niye bu kadar dert oldu onu anlayamadım.

Paramız yok muhabbeti çok mantıklıymış. Ben bunu kullanırım kvme karşı

yenge kıskanc bence siz gidip görseniz olmaz mı

ne iyi kocaymis abiniz öyle. ben ailene gelmiyorum desem bile ne yapar eder çocukları alır götürür ki 5 yıl. kendimi paralasam da çocukları mutlaka götürür. bence abinizde iş yok

Yani bir yol parası nedir tas. Çatlasa 10 bin eder. Sen ablan annen abin 4 e bölün

Paradan ve paranın yokluğundan bahsettikçe elinde olanın da bereketi kaçar. Yengeniz çok ağzına ve zihnine dolamış. Bu yüzden fakirlik ve yoksunluk psikolojisi yerleşmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…