Temizliğe gelen ablanın verdiği zarar

Öf yaa ben param olunca evi hiç temizlemiycektim şimdi yeni fobi geldi. Açık açık söyleyin böyle temizlik yapacağına gelmesin birdaha

• Beğen
Reactions: Gif
Şampuanı ben de kullanıyorum. Camları gercekten çok kolay siliyorsun. Ama bulaşık tableti eşyalara zarar veriyor. Tülleri fakan ona basıp tulunu eriten var.
Hic aklima gelmezdi. Peki durulaniyor mu? Bana anlatan kisi durulamadigini söylemisti. Dolaplari falan da siliyomus ama durulamiyomus.

Bulasik tableti gercekten kötüymüs :S

Şampuanı ben de kullanıyorum. Camları gercekten çok kolay siliyorsun. Ama bulaşık tableti eşyalara zarar veriyor. Tülleri fakan ona basıp tulunu eriten var.
Ahaha. Belli bişey değil mi? O minicik top yırıl yırıl yağlı bulaşıkları temizleyip parlatıyor. Bomba gibidir. 🤣

bu kapılar bu hale gelene kadar bi sorsaydınız keşke. ayrıca insan bir merak eder bu kadın nasıl temizlik yapıyor diye. bir gün erken gelip yada işe geç gidip kontrol ederim ben. siz ne kadarda rahatmışsınız

ayrıca antreyi yıkadığını görsem orda çığlık atardım heralde bu ne diye

Hic aklima gelmezdi. Peki durulaniyor mu? Bana anlatan kisi durulamadigini söylemisti. Dolaplari falan da siliyomus ama durulamiyomus.

Bulasik tableti gercekten kötüymüs :S
Ben sadece camda kullandım. Normalde durulamasiz birşey yapmam ama bunda gerekmiyor. Bebek şampuanı ile siliyorum. Hem lekeleri kolay çıkarıyor hem de cam sil gibi etki yapıyor. Kolayca pürüzsüz kuruyor.

Öf yaa ben param olunca evi hiç temizlemiycektim şimdi yeni fobi geldi. Açık açık söyleyin böyle temizlik yapacağına gelmesin birdaha
Ya illa ki birşeyden bir zarar geliyor. Kırılan dökülen. Bana son gelen abla çok iyiydi ama ütüyü büfenin üstüne koymuş. Benim ütüyü de düz koyunca şu akıtıyor. Benim de hemen aklıma gelmedi o gittikten sonra kaldırmak. Akmış şişmiş. O da ne bilsin işte ama illaki birşey oluyor. Kendi yaptığın gibi olmaz. Kendin de yapmaya vakit yok. Sürekli aynı döngü

Valla bu temizlik sektöründe iyisini bulmak zor mesele. Tanıdığım 2 kişi var işini hakkı ile yapan o da hep dolu, zor randevu alınıyor.

Yine böyle bir dönemde temizlik şirketine verdim evi (boş ev, taşınma öncesi) güya en profesyonel olandı. Bana dedikleri 2 saat gelmeyin sonra gelebilirsiniz. Önce tamam dedim ama sonra içime kurt düştü ve eve gittim asansörden çıkarken daireden çöp atma sesleri geliyordu, tam çıktım kadın kapıyı kapatmadan içeri daldım baskın gibi. Mutfak dolabını köpüklemiş, hortumu çekmiş diğer kadın yıkayacak ve yerlerde parke.

Kan beynime çıktı ve hepsini evden kovdum başka şirket çağırdım.

X