yemek yeme hastalığı?

morpapatyam

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
919
874
slm kızlar.doğumdan sonra 90 kılodan 67 kıloya duştum.çok mesakatlı ve uzun bi süreçti.sun yıne 71 kıloyum.korkunç derecede yemek yeme isteğım var.bu 1-2 aydır böyle.mesela dun evde yanlızdım.markete gittım 1 kare çıkolata sır buyuk cıps 1 paket kaju 1 kola 1 paket fıstık aldım.eve gelınce buyuk kısmını yedim.aksabm kek yedım.kısacası mığdem bulanıncaya kadar yemek yiyorum.hep yemek gelıyo ıçımden.ama hep kalorılı abur cubur yada kuruyemiş.kendımı yemek yeme hastalığı dıye bişi varsa ben ona yakallanmis gibi hissedeyorum.benım gibi olan varmı aranızda

miden bulanıncaya kadar yemek yemek?
galiba beynin birşeyleri yoksaymak için yemeğe saldır komutu veriyor.
sende duygulal açlık olabilir mi? bu kadar çok yemek yemenin altındaki sebep sadece iştah olamaz kesinlikle

İnan kendimi tutmasam o dediklerini bendr yerdim o kadar seviyorum abur cubur tatlı hamurişi tuzlu çerez yemeyi. Ayy yazarken bile yiyesim geldi. Spora başla imkanın varsa yoksada içtiğin suya kabuk tatçın at biraz iştah kesiyo.

Evet bu ara duygusal problemlerim cok oldu.nilucak sonum.az once bulasiklari toplarken avuc avuc fistk yedim yine

duygusal problemlerini çözmeden en azından hafifletmeden diyet ve spor işine girme.odaklanamazsın.
başarısız oldugunu görmek hevesini de kırar

her abur cbura saldırışımda yarın dıyete başlıcam diyorum ama olmuyo.
en acısıda okarar kılo verıp tekrar almak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…