Yemek takımı olarak nasıllar ?

kahverengi olanları gunluk mu aldın canım :) güle gule kullan çok sevındım..
karacanın inci takımı derken kaç kişilik (Ben öyle tencere fln istemıyorumda )
Canım komple takım aldım ben 12 kişilik ama sen içeriğini değiştirebilirsin karaca parca garantisi vs veriyor o yüzden almıştım ve çok zarifler açıkçası. Günlük aldım canım kahverengi olanlarını çünkü bence özel gün için olanlar sade ve şık olmalı günlük olanları özellikle öyle aldım kenarları kahverengi masam ahşap görünümlü olduğu için 😂 kadınız işte herşeyle bişeyi uydurmaya çalışıyoruz 😂

Canım komple takım aldım ben 12 kişilik ama sen içeriğini değiştirebilirsin karaca parca garantisi vs veriyor o yüzden almıştım ve çok zarifler açıkçası. Günlük aldım canım kahverengi olanlarını çünkü bence özel gün için olanlar sade ve şık olmalı günlük olanları özellikle öyle aldım kenarları kahverengi masam ahşap görünümlü olduğu için 😂 kadınız işte herşeyle bişeyi uydurmaya çalışıyoruz 😂
güle güle kullan canım.. bende 12 kişiliğe tamamlayacağım.. Çünkü 12 kişilik alınca çorba tencresi fln giriyor içine kullanmam ben huyumu biliyorum.. özel gun olarak ne bileyim kim gelecek eşinn tarafı senn tarafın cumhurbaşkanı gelmeyecek ya nasılsa diye dusundum :KK70: bir de ben spor seviyorum.. Kahverengi olanları misaifrler için kullanırım diye runner le guzel dururlr. (Masa örtusu de almayacagım ) herkes farklı :KK70:

güle güle kullan canım.. bende 12 kişiliğe tamamlayacağım.. Çünkü 12 kişilik alınca çorba tencresi fln giriyor içine kullanmam ben huyumu biliyorum.. özel gun olarak ne bileyim kim gelecek eşinn tarafı senn tarafın cumhurbaşkanı gelmeyecek ya nasılsa diye dusundum :KK70: bir de ben spor seviyorum.. Kahverengi olanları misaifrler için kullanırım diye runner le guzel dururlr. (Masa örtusu de almayacagım ) herkes farklı :KK70:
Tabiki kuzum hepimiz farkliyiz senin zevkin ve düşüncen daha önemli ama kahverengi olanlar kesinlikle mükemmel bu konuda aynı fikirdeyiz örtü bende kullanmam diye düşünüyorum bakalim artik 18 gün sonra görücez 😂😂

Tabiki kuzum hepimiz farkliyiz senin zevkin ve düşüncen daha önemli ama kahverengi olanlar kesinlikle mükemmel bu konuda aynı fikirdeyiz örtü bende kullanmam diye düşünüyorum bakalim artik 18 gün sonra görücez 😂😂
evet çok begendım açıkçası yalan değil.. kahverengi olanları :) aynı fikirdeyiz..
6+6 ya tamamlarım kahverengileri :) birde onlara uygun runner ve amerıkan servis oldu bitti misafirler. .

gunluk içinde klasık duz sade 6+6 kişilik tk amerıkan servis o da oldu işte :)))

Özel takım olarak her zaman beyaz, sade, altın yaldızlı veya kabartmalı bir modeliniz olsun.
Hem modası geçmiyor hem sofrayı şık gösteriyor.
Yeni şeylere aldanmayın.

Günlük tercihlerinizde renkli kullanabilirsiniz.

Eklentiler

• 9556651868210.jpg
    9556651868210.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 27
Özel takım olarak her zaman beyaz, sade, altın yaldızlı veya kabartmalı bir modeliniz olsun.
Hem modası geçmiyor hem sofrayı şık gösteriyor.
Yeni şeylere aldanmayın.

Günlük tercihlerinizde renkli kullanabilirsiniz.
evet belirttiğiniz model guzelmiş ama tarzım değil..
ben daha çok spor tarzı seviyorum..
bu tarz yemek tkm için sofra örtusu gerek çunku klasığe giriyor ..
ben daha çok spor tarzı amerıkan servıslı fln kullanacağım..

Herkesin zevki farklıdır kullanacak olan sizsiniz sonuçta içinize siniyorsa güle güle kullanın... :kk77:
Kendi fikrimi beyan etmem gerekirse bana göre cok kalabalık desenler...:KK69:

Herkesin zevki farklıdır kullanacak olan sizsiniz sonuçta içinize siniyorsa güle güle kullanın... :kk77:
Kendi fikrimi beyan etmem gerekirse bana göre cok kalabalık desenler...:KK69:
2289576
misafirler için bu kahverengi takm

diğer antik gibi olanı da gunluk için istiyorum.. . .

Eklentiler

• acr-antik-24-prc-porselen-yemek-takimi_3395.jpg
    acr-antik-24-prc-porselen-yemek-takimi_3395.jpg
    128,7 KB · Görüntüleme: 68
X