Yemek istiyorum!!

E

EU3

Ziyaretçi
Yardim sabahtan beri durmadan yemek yiyorum durduramiorum kendimi
saat kac oldu ben hala birsuru cikolata kek flln yiyorum. Nasiil basa cikcam yada nden kaynaklanio olabilirr

sıkıntıdan olabilir

insan can sıkıntısından yemek yemek istiyo bazen

başka şeylerler ilgilen

İştahlı birisindir..cokacimcoook
O yüzden yemek istiyorsundur..şakkıdı

saat kac oldu ben hala birsuru cikolata kek flln yiyorum. Nasiil basa cikcam yada nden kaynaklanio olabilirr

Canım regli döneminden olabilir çilkolata tatlı ister insanın canı bide iştah acılır bol su iç bişey yemek istediğinde kendini biraz tut yememeye calış canım

Eeeee bu durumda kilonuz ne durumda:uhm:kilo fazlaysa neden yiyosunuzki kendinizi ayarlamayi bilmiyormusunuz:uhm:, kilonuz normal metobolizmaniz guzel calisiyor diyorsaniz yemeye devam:teytey:fazla yagli,sekerli olmamak sarti ile:ecrin_bebek:

mate çayı iç iştah kesio bide odana zayıf sevdiğin bi kadının fotosunu as :ecrin_bebek:

hobaaa :1shok:

iki akşamdır yemek de pek revaçda oldu :roflol:

neyse..

regl olunan ya da reglin yaklaştığı dönemlerde kadınlarda abur cubur , tatlı , çikolata yeme isteği zirvede olur genellikle. belki ona bağlı bir şey olabilir.
bol su tüketmeni ve lifli meyve yemeni tavsiye edebilirim, örneğin elma tok tutma kapasitesine sahip bir meyvedir.
CADIARZU

kilom normal zayifim tutmasini biliorum kendimi
ama bgn neden bilmem tutamiorum cok kotuu sistim ama hala devam ediorum duramiorum:KK43:

allah seni bildigi gibi yapsin emiiiiiiiiii,,,
Kiz senin yuzunden benimde canim cekti
gecenin bu vakti :)))
:eek:klava:

yazdigimdan beri cantamda kizim icin aldigim milka cukulatalar loopp diye indi migdeme
ama fazla kalmamis bunlarda kesmedi beni kucuk kucuk :))))

canın başka bişiy istiyordur bu nedenle yediklerin kesmiyo seni.bi düşün bakalım ne olsa daha mutlu edersi seni.
bazen bende alakasız bişiy canım çeker ne yersem yiyim yeme isteği geçmez taaaki canımın çektiğini yiyene kadar.bazen fırsat yada para bulup alamam 1 hafta da geçse ööle devam eder.1 hafta sonra yer rahatlarım:)
allahtan kilo sorunum yok

bana da oliyi ara sıra..
paso dıkkat eden rejim diyet modunda takılıan biriysen ben gibi cnm , normaldir..
can bu çeker ..

aynı dertten bende muzdaribim karnım tokken bile yemek yiyebiliyorum canım bir şeyler istiyor ama ne olduğunu bilmiyorum o yüzden önüme geleni yiyorum tabi tatmin etmiyor.ama yedikçe mutlu oluyorum.delikafadulden

yazdigimdan beri cantamda kizim icin aldigim milka cukulatalar loopp diye indi migdeme
ama fazla kalmamis bunlarda kesmedi beni kucuk kucuk :))))

yetmez onlar sana bebişimm delikafaduldendelikafadulden
direk bakkal yollan sen o yedikleirnin beşlileri satıliyi şakkıdışakkıdı
biz onlardan aliyikta :nazar:

bende öyleyim genelde. ağzım boş durmuyo sürekli yiyecek bişeyler arıyorum neden böle oluo bilmiorum sinir oluyorum ya

bende öyleyim bu aralar. ağzım boş durmuyo sürekli yiyecek bişeyler arıyorum neden böle oluo bilmiorum sinir oluyorum ya

ayyy bu arada bugün tüm gün bişeyler atıştırıp durdum.sabah 1 yumurta ve biraz kaşarla 1 bardak çay içitim.işyerine giderken 2 tane yarım ekmeğin içine kızartma ve biftek koydumdu.birini sabah yedim.sonra 1 çikolata yedim.öğlen çorba salata pilav fasulye yedim.öğleden sonra 1 elma 2 çikolata kalan diğer yarım ekmeği yedim.akşam izmir köfte makarna salata yedim.sütlaç yedim meyve yedim hala canım bişiy istiyo ama ne bilmiyorum:)
aybaşım yaklaşıyoooooo:KK43:

regl dönemi olabilir,yediğin halde doymuyorsan ve kiloda almıyorsan diyabet olabilir,şekerine baktır hala devam ediyorsa

X