Yegenim icin dua

Canım ben 1.000 ya Şafi alıyorum hızlıca kabul olsun diye 100 ya cami okuyacağım siz de öyle yapın ve kesin kabul olsun diye 7 ya vehhab okuyun ben de öyle yapacağım Allah' şifalar versin Şafi ismi yüzü suyu hürmetine

Yazmadilar buraya net olarak bende sayi istemedim zaten benden cok arkadaslar ilgilendi
Anladim cnm zaten su kadar okuyun denmez dua isi gonul isi ama buralardada bir duzen olunca daha rahat ilerliyor genelde hasta icin 70.000 safi baslatip kalani yazarak gidiyoruz diye onermistim ben aradada 1000 falan alan arkadaslar gormustum ondan sordum Allah sifa versin tekrar

Anladim cnm zaten su kadar okuyun denmez dua isi gonul isi ama buralardada bir duzen olunca daha rahat ilerliyor genelde hasta icin 70.000 safi baslatip kalani yazarak gidiyoruz diye onermistim ben aradada 1000 falan alan arkadaslar gormustum ondan sordum Allah sifa versin tekrar
Haklisin cnaim direk o sekilde bildirim gelmedi bende calistigim icin cok takip edemedim o yuzden gonlune biraktim herkesin Rabbim kabul eder insallah

Kizlar merhaba
1 ay once yegenim dogdu kalbinde 2 delik var cok hassas simdide cigerlerinde tansiyon yukselmis bronslar iltihap almis hastanede yatiyor onun icin dua edermisiniz.

Once Allahin izniyle sonra dualarla Sifa bulsun. Sayi onemli degil icinizden gelerek YA SAFI OKURMUSUNUZ

ALLAH RAZI OLSUN
Allah şifa versin canım bnm tabi ki okuruz tez vakitte iyileşsin sağlığına kavuşsun inşallah annesine babasına bağışlasın

X