Oglum icin dua

Canım korkma bu sekilde olupta kendiliğinden kapanan cok duydum Allah acil şifalar versin inşallah sen içini rahat tut inş
100 Ya Şafi okuyorum Allah kabul etsin
İnş bu konuda guzel haberleri verirsin cnm

Amin kizlar cok tesekkur ederim.biz daha onlarin sunnetini dusununce icimiz bi tuhaf oluyor kalp ameliyatini dusunemiyorum bile
İçini ferah tut balım benim ameliyata gerek kalmadan atlatır inşallah daha küçük vücut toparlar.dua edelim bol bol.

Çok sevindim.
İnş çok çok daha güzel haberler de alacaksınız.
Fakat, stres olmayın lütfen, zaten yeterince zor zamanlar yaşıyoruz, anne olarak endişelenmeniz çok normal elbette, ancak en azından oğlunuza hissettirmeyin bu endişelerinizi.
Sağlıcakla,

Çok sevindim.
İnş çok çok daha güzel haberler de alacaksınız.
Fakat, stres olmayın lütfen, zaten yeterince zor zamanlar yaşıyoruz, anne olarak endişelenmeniz çok normal elbette, ancak en azından oğlunuza hissettirmeyin bu endişelerinizi.
Sağlıcakla,
Cok tesekkur ederim canim😍😍Allah sahit degil cocuklara esime anneme bile belli etmemeye calistim ama icim icimi yedi.doktor oyle soyleyince esimle bir ohh cektik🙄

İyi aksamlar kizlar❤daha demin geldik eve.cok Sukur cok iyi gecti🤲🤲🤲.doktor delik var ama 2 milim delik bile denmez cizik gibi bi sey dedi🤲ameliyata falan gerek yok kendi kendine kapanacak dedi🤲3 ay sonrasina randevu verdi kontrol icin🤲
Dua eden herkesden Allah razi olsun🤲🤲🤲🤲Allah bizi evlatlarimizla sinamasin insallah
amin amin kimseyi sınamasın :KK200: :emir_bebek:

İyi aksamlar kizlar❤daha demin geldik eve.cok Sukur cok iyi gecti🤲🤲🤲.doktor delik var ama 2 milim delik bile denmez cizik gibi bi sey dedi🤲ameliyata falan gerek yok kendi kendine kapanacak dedi🤲3 ay sonrasina randevu verdi kontrol icin🤲
Dua eden herkesden Allah razi olsun🤲🤲🤲🤲Allah bizi evlatlarimizla sinamasin insallah
Phhhhhhh kuzum yaaaa vallahi içim ferahladı bol bol öp kuzuyuuuuu❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍

Herkese merhaba.bilen bilir üçüz ogullarim var.daha 4 yasindalar.dogumlari iyi bir ozel hastande oldu.21 gun kuvozde kaldilar ve tum kontrolleri yapildi.her seyleri normaldi taa ki gecen gun oksuruk icin cigerleri dinlenene kadar.doktor birisinin kalbinde ufurum duydu.dun kontrol icin yasadigimiz sehirdeki kordiologa goturduk.o da kalbinde en ust tarafda delik var gibi gorunuyor dedi.ama kendisi cocuk kardiologu olmadigi icin bize Bakuye gidip uzmanina gostermeyi tavsiye etti.yollar kapali oldugu icin ozel izinle yarin gidicez insallah.cok korkuyorum nolur oglum icin dua edin.bu guzel ayin hurmetine Allah yavrumuzu korusun.bizi ve hic bir aileyi evlatlariyla sinamasin insallah.benim anlamadigim simdiye kadar nasil anlasilmadi boyle bi sey.o daha minicik ya kalp ameliyati falan cok agir gelir ona
Dua eden herkese sonsuz tesekkurler
Allah'ım şifa versin 🙏 insallah önemli bir şey yoktur sadece yanilmadir

X