Yegenim icin dua

Hannaz Hannaz ablam ve _Verda_ _Verda_ canim kardesim Allah razi olsun derdimi derdiniz bildiniz ben giremedim siz ilgilendiniz Allah iki cihanda cenneti versib amin

Ne demek canım benim
Geçen sene bende bebeğimi kaybettim
Rabbim kimseye yaşatmasın evlat acısını. .
Çok zor. .

Rabbim yeğenine şifasını versin inşallah ♡♡♡

Amin ablacım cümlemizden inşallah .
Allah annesine babasına bağışlasın inşallah , Rabbim kimseye evlât acısı vermesin bu acıyla sınav etmesin inşallah .
Hannaz Hannaz ablam ve _Verda_ _Verda_ canim kardesim Allah razi olsun derdimi derdiniz bildiniz ben giremedim siz ilgilendiniz Allah iki cihanda cenneti versib amin

Kizlar merhaba
1 ay once yegenim dogdu kalbinde 2 delik var cok hassas simdide cigerlerinde tansiyon yukselmis bronslar iltihap almis hastanede yatiyor onun icin dua edermisiniz.

Once Allahin izniyle sonra dualarla Sifa bulsun. Sayi onemli degil icinizden gelerek YA SAFI OKURMUSUNUZ

ALLAH RAZI OLSUN

Ah kuzummm Allah acil şifalar versin canım tez zamanda iyileşsin sağlığına kavuşsun. Şimdi kızımı uyutucam uyusun hemen zikri çekicem.

Kizlar merhaba
1 ay once yegenim dogdu kalbinde 2 delik var cok hassas simdide cigerlerinde tansiyon yukselmis bronslar iltihap almis hastanede yatiyor onun icin dua edermisiniz.

Once Allahin izniyle sonra dualarla Sifa bulsun. Sayi onemli degil icinizden gelerek YA SAFI OKURMUSUNUZ

ALLAH RAZI OLSUN

Canım çok çok geçmiş olsun.
Rabbim Ya Şafi adıyla Şifa versin..
Adını söylersen kuzuya ismiyle okumak isterim.
aaynaa aaynaa etiketlemis beni sağolsun ♡♡♡

X