Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kahvaltı
Yarım simit ,1 haşlanmış yumurta,3 zeytin,1 dilim peynir,1 ceviz, domates, salatalık
.
Ara kahve ,1 dilim baklava
.
Akşam: 1 hamburger,4 soğan halkası,biraz turşu
.
Maden suyu
.
E Elif_Eylul 🥰🥰
@klbk33 eşim cuma günkü ödül hakkımdı
Nasıldı hamburger 🍔

Kahvaltı
Yarım simit ,1 haşlanmış yumurta,3 zeytin,1 dilim peynir,1 ceviz, domates, salatalık
.
Ara kahve ,1 dilim baklava
.
Akşam: 1 hamburger,4 soğan halkası,biraz turşu
.
Maden suyu
.
E Elif_Eylul 🥰🥰
@klbk33 eşim cuma günkü ödül hakkımdı
Afiyet olsun ❤️

Ağır yaşamlarda izlemiştim kadın zayıflamak istiyor kocası istemiyor adam neden salam varken sosise razı olayım diyordu🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Afiyet olsun kuzum❤️hocam hiç araştırmaya zamanın oldumu şekersiz diyeti
Evet abla baya araştırdım ve şekersiz diyet listesi buldum onu uyguluyorum biraz karatay diyeti gibi olacak ama şekersiz😀
Sana atayım mi fotoları 🤩

Seni gözüm ısırdı bir yerden ama senle aklımda kalan 40 yaşındasın ne alaka ise birtek böyle bir şey hatırladım 😂 cahilligime ver
Estağfurullah 🥰ne yani yaş 40 g.... Fırk 😢 etmiyorda değil ama :sus::sus::sus:yorgun du önceki nikim

Arada gel kuzum 😍🥰

Ben senden beterim paniktede dizginliyorum arada deniz suyunu genzine kaçırıyorum bakiyorum gülüyor hoşuna gidiyor anası gibi değişik 🤣

Allahım bir daha yaşatmasın 🤲 acı çekmesin kuzular
İlk yıl bu çocuğun ölmemesi lazım diye geçiyor zaten içgüdüsel olarak🤣
Hep basamak basamak canım 40 çıkınca bi duzen oturuyor sonra 3 ay sonra oyalanmaya başlıyor 6.ay oturma 9.ay oynama ortalama 12.ay da yurume işte her 3 ayda bir bebeye güncelleme geldikçe sen de rahatliyorsun
Şimdi en zor zamanları bence bana herkes daha duuuur bunlar iyi günlerin diyordu gün geçtikçe daha iyi oluyor merak etme🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X