Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende hazır noodle yediğim dönemlerde ki çok severim ama epeydir yemiyorum. Sosun hepsini koyardım acı acı böyle yana yana yemeye bayılırdım. Sonra sade noodle alıp kendim yapınca daha güzel olduğuna karar verdim 🤣 keşke soslularda zararlı olmasa 🤣🤣🤣
Herşey zararlı canım ama insan yine de dayanamıyor.

Acı acı bayılırım ben birde iki sos birde kullanırım 😂
Aaaa 🥵🥵🥵🥴🥴🥴🥴
İnşallah 🤲🏻🧿maşallah hocam 🥺
Duaya cıkalım inşallah masallah hocam 🤦🏼‍♀️🤣
Bende hazır noodle yediğim dönemlerde ki çok severim ama epeydir yemiyorum. Sosun hepsini koyardım acı acı böyle yana yana yemeye bayılırdım. Sonra sade noodle alıp kendim yapınca daha güzel olduğuna karar verdim 🤣 keşke soslularda zararlı olmasa 🤣🤣🤣
🤣🤣🤣🤣🥵🥵🥵 Sonra tuvalete çıkarken kötü şeyler oluyor o yuzden koymuyorum hepsini
Paketli aldıgımız hersey sıkıntılı 😢😢

Aaaa 🥵🥵🥵🥴🥴🥴🥴

Duaya cıkalım inşallah masallah hocam 🤦🏼‍♀️🤣

🤣🤣🤣🤣🥵🥵🥵 Sonra tuvalete çıkarken kötü şeyler oluyor o yuzden koymuyorum hepsini
Paketli aldıgımız hersey sıkıntılı 😢😢
Acı vc de sıkıntı yaratmıyor allahtan acılı şeyler severim ama hayatımda değil midemde🤣
Pilavı yarım ye gerisinde sorun yok bence
Aynen öyle olur, pilavı çok çok almıyorum zaten çok aram yok katık bişey olsun diye ekmek sevmediğim için
Fasulye karbon, pilav karbon ikisinden birini seç 🥺 ya da çorba alma pilav fasulye yoğurt al
Çorba almam olmadı evet.

Acı vc de sıkıntı yaratmıyor allahtan acılı şeyler severim ama hayatımda değil midemde🤣

Aynen öyle olur, pilavı çok çok almıyorum zaten çok aram yok katık bişey olsun diye ekmek sevmediğim için

Çorba almam olmadı evet.
🤣🤣🤣🤣🤣 Ben daha cok tatlıcıyım cikolatadır falan acı hem hayatımdan hem midemden uzak olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X