Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4B04F2C0-DD3F-4CD4-BB4C-C079654B5788.jpeg
Ancak içiyorum 🥴

Afiyet olsun canım 🥰
Sendemi soba yakiyosun
Ben istanbuldayım hafta sonu kaçıyoruz eşimle Arnavutköye küçük bir bahçemiz var içinde tavuklar ördekler vs organik sebze kendimize kadar yapıyoruz hobi işte ☺️ Orda soba yakıyoruz köy hasretini bıraz olsun gideriyoruz trabzonluyum bu arada

Ben istanbuldayım hafta sonu kaçıyoruz eşimle Arnavutköye küçük bir bahçemiz var içinde tavuklar ördekler vs organik sebze kendimize kadar yapıyoruz hobi işte ☺️ Orda soba yakıyoruz köy hasretini bıraz olsun gideriyoruz trabzonluyum bu arada
Ne güzel düşunmüşsünüz insan bazen kaçmak istiyor,sıkıcı kalabalik yerden doğru diyorsun
Bende köyde oturuyorum bursalıyim :-) bursada yasiyorum

Ne güzel düşunmüşsünüz insan bazen kaçmak istiyor,sıkıcı kalabalik yerden doğru diyorsun
Bende köyde oturuyorum bursalıyim :-) bursada yasiyorum
Bursa çok güzel bir iki gün merkezde kalmıştık hem tarihi hem doğal yapısı harika

Neyse hatunlar ben çıkıyorum bi kahve mahve yapayım . 🥰😘 görüşürüz A adigenisse gelirse söyleyin acilen spor diyet başlasın kazanalım 🤣
Merhaba kızlar ben zaten doktorun verdiği diyeti yapıyorum canım ama spora biraz asilmam lazım en fazla 1 saat yürüyüş yapabiliyorum

E Elif_Eylul
Aslında menü yazmak için girdim işim çıktı geçmişi okuyamadan çıktım hemen
Dünkü menüm sabah 2 küçük dilim pizza yedim kendim yaptım serbest öğünum du hafta sonu çocuklarla birlikte olduğum için haftasonu sabah kullanıyorum diyetisyenin izniyle
Ara yok
Akşam 1 kase tarhana çorbası ve mantar sote yedim salata ve ayran ile ekmeksiz
Dün 1 saat yürüyüş yaptım 3 litre su içtim
Ara yok acikmadim sadece çay içtim

Aslında menü yazmak için girdim işim çıktı geçmişi okuyamadan çıktım hemen
Dünkü menüm sabah 2 küçük dilim pizza yedim kendim yaptım serbest öğünum du hafta sonu çocuklarla birlikte olduğum için haftasonu sabah kullanıyorum diyetisyenin izniyle
Ara yok
Akşam 1 kase tarhana çorbası ve mantar sote yedim salata ve ayran ile ekmeksiz
Dün 1 saat yürüyüş yaptım 3 litre su içtim
Ara yok acikmadim sadece çay içtim
Afiyet olsun canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X