Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Helal olsun be 🥰 muhteşemsin. Ehliyet alan kadın candır 🤗 alamayan da candır . Ama şöyle ufak ufak özgürlüğe doğru yola çıkılması muhteşem bir şey biz kadınlar için. Okuyana çalışana kendi kendine yeten kadınlara hayranım bea
Cok tesekkur ederim canım 🤩😍😍 sana da nasip olsun inşallah 🤲🏻🥰 İstanbul'da ihtiyaç duymuyordum araba sıkıntıydı ama burda bir yere gidecegim zaman zorlanıyorum nasip oldu elhamdülillah 😍😍
Tebrikler 🥰 hayırlı uğurlu olsun 🥳🥳
Cok sukur 🙏🏻 tesekkur ederim canım 🥳🥰😍

Cok tesekkur ederim canım 🤩😍😍 sana da nasip olsun inşallah 🤲🏻🥰 İstanbul'da ihtiyaç duymuyordum araba sıkıntıydı ama burda bir yere gidecegim zaman zorlanıyorum nasip oldu elhamdülillah 😍😍

Cok sukur 🙏🏻 tesekkur ederim canım 🥳🥰😍
🥰 10 senedir var benim ehliyet arabamda var bi tek ciddi para kazanacağım iş kaldı oda nasip olur inşallah 🤲 ondan sonra değmesinler keyfime 🤩 arabam derken eşimle benim tek kullanmıyom ama resmi olarak benim üzerime .

🥰 10 senedir var benim ehliyet arabamda var bi tek ciddi para kazanacağım iş kaldı oda nasip olur inşallah 🤲 ondan sonra değmesinler keyfime 🤩 arabam derken eşimle benim tek kullanmıyom ama resmi olarak benim üzerime .
Daha nolsun 🤩🤩

Şükürler olsun her halimize 🥰 çocuk henüz küçük bide köy yerindeyim diye iş bulup gidemiyorum ama inşallah olacak . Ya atanacam ya ticaret yapacam bir şey olacak yani sıkıldım evde durmaktan açıkçası

film-series.gif
Geçtin mi sınavdan 🥰

Şükürler olsun her halimize 🥰 çocuk henüz küçük bide köy yerindeyim diye iş bulup gidemiyorum ama inşallah olacak . Ya atanacam ya ticaret yapacam bir şey olacak yani sıkıldım evde durmaktan açıkçası
Hakkında hayırlısı olsun canım 🥰

Menu kontroluCumaC.m.tPazarP.z.tSalıÇ.r.bp.r.b
@Klassklasik✅✅
@damlalar✅✅
B BitterCikilata ✅✅
@sulisim✅✅
@N E S L i✅✅
@dfn0714✅✅
@klbk33✅✅
S Sekerpareeee ✅✅
@Lavinia_98✅❌
@maya91✅✅