Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M Mavi Menekse @maya91 davşancıklar davşan ailesi olduk
Kara davsan
gif.gif

Ayy yok hiç üşenmem her ay götürdüm 🫣
Hele ki sen toktor :KK20::KK20:
İnan ki hiç goturmedim sadece aşıdan aşıya 🤣🤣🤣 bı de alerji durumundan dolayı götürdüm. Bir seferinde evdeyim eşim il dışında şoförlüğüm arabam falan da yok. Gece saat 2-3 bir kalktım kizcagizim kıpkırmızı olmuş ateşi 39.5. ilacını falan verdim dedim şimdi bunu götürsem varsay ki acil serviste bana getirdiler muayene ediyorum sonra goturmedim 😅 ya ama şimdi benim durum daha farklı . Ama her ay da gidilmez canım naptın sen de 😅

İnan ki hiç goturmedim sadece aşıdan aşıya 🤣🤣🤣 bı de alerji durumundan dolayı götürdüm. Bir seferinde evdeyim eşim il dışında şoförlüğüm arabam falan da yok. Gece saat 2-3 bir kalktım kizcagizim kıpkırmızı olmuş ateşi 39.5. ilacını falan verdim dedim şimdi bunu götürsem varsay ki acil serviste bana getirdiler muayene ediyorum sonra goturmedim 😅 ya ama şimdi benim durum daha farklı . Ama her ay da gidilmez canım naptın sen de 😅
Acil konusunda evet haklısın evde sen varsın 😁
8 aya kadar reflüden sebeb gittik ee zaten aşılar filan
Biz 2 aylık covid olmuştuk ağır geçirdi bi sürede ona sebeb
Bu aylardda menenjit var o sebeple bari muayene olsun Didim 😂😂

Acil konusunda evet haklısın evde sen varsın 😁
8 aya kadar reflüden sebeb gittik ee zaten aşılar filan
Biz 2 aylık covid olmuştuk ağır geçirdi bi sürede ona sebeb
Bu aylardda menenjit var o sebeple bari muayene olsun Didim 😂😂
Ya oyle tabi ben biraz da fazla rahatım biliyon mu elden gelen bişe yok. Eşim de öyle. Yapımız böyle aman olur gider kafasındayiz ama her şeyin ortası iyidir. Gereken yerde gerekeni yapcan. 😊

Ya oyle tabi ben biraz da fazla rahatım biliyon mu elden gelen bişe yok. Eşim de öyle. Yapımız böyle aman olur gider kafasındayiz ama her şeyin ortası iyidir. Gereken yerde gerekeni yapcan. 😊
Keşke Bnde olabilsem 🥹 öyle sağlıkları yerinde olsunda keyfi dr olsun diyorum bazen 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X