Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
böyle beslenmemi olur birde iyi nişeymiş gibi paylaşıyorsunuz
Neden senin beslenmene göre bu çerez dahi değil ondanmı yanlış geldi dişinin kovuğuna bile girmez dimi sende haklısın 😏
Kiloyla ne alakası var günlük tüketilmesi gereken bir sebze çeşidi yok bence yanlış beslenme ben iyiyliği için söylüyorum siz sadece kiloya takmışsınız!
Ben Doğru beslenme şekli bu değil bence yardım alınmlaı!
Nerden biliyısun sadece kiloya taktığımızı, baktınmı hiç ki zaten seninde nasıl beslenilir diye bir bilginin de olduğunu düşünmüyorum. Kapiş:KK66:
ne seviyesiz insanlar var buralarda yazık insanların sağlıklarıyla oynuyorsunuz . Basit bir tartıyla bravo falan diyorsunuz. Kastan kaybettiği belli geçmiş olsun :KK66:
Peki sen neden burdasın hiç olmayan seviyeni aramayamı geldin.
Ama yok seninki çekememezlik bence.
Bak canısııı diyetisyene (doktor) belki bilmezsin diye açıklayım dedim neyse diyetisyene giden arkadaşlarımız var malum nasıl beslenilir bilmiyosun arkadaşlardan fikir edinebilirsin senin aksine biz insanız yardımcı oluruz.o_Oama doğruya biz seviyesizdik dimi:KK53:

Ama sende haklısın beeee kalite her zaman çekici olmuştur :anne::anne::anne::anne:

Neden senin beslenmene göre bu çerez dahi değil ondanmı yanlış geldi dişinin kovuğuna bile girmez dimi sende haklısın 😏

Nerden biliyısun sadece kiloya taktığımızı, baktınmı hiç ki zaten seninde nasıl beslenilir diye bir bilginin de olduğunu düşünmüyorum. Kapiş:KK66:

Peki sen neden burdasın hiç olmayan seviyeni aramayamı geldin.
Ama yok seninki çekememezlik bence.
Bak canısııı diyetisyene (doktor) belki bilmezsin diye açıklayım dedim neyse diyetisyene giden arkadaşlarımız var malum nasıl beslenilir bilmiyosun arkadaşlardan fikir edinebilirsin senin aksine biz insanız yardımcı oluruz.o_Oama doğruya biz seviyesizdik dimi:KK53:

Ama sende haklısın beeee kalite her zaman çekici olmuştur :anne::anne::anne::anne:

Arzuuuuu

Dün yazamadım neyi ne kadar yedim karmaşada onuda anlamadım anam ağladı dün
Menüm
öğle az bişey et sote
2 kaçık pirinç pilavı
3 bardak ayran biraz kıymalı börek
Akşam yemek yapamadımaz sadece pilav ve soğan salatası yedim
Misafirlerle birliktede 2 3 sıkım çiğ köfte
Birazda çerez yedim
E Elif_Eylul

Dün yazamadım neyi ne kadar yedim karmaşada onuda anlamadım anam ağladı dün
Menüm