Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Evett kizlar gene geldik cuma günu heycanina :KK31: :KK31: :KK31:

Yarın saat 12.00 kadar 🚾 sonrası, iççamaşırınızla,tartı bildirimini fotoğraflı olarak atmanızı rica ediyorum, oruçlu olanlar saat 16.00 kadar atarsa sevinirim🥰

Tartı sonrası ödül hakkınızı kullanabilirsiniz,herkese bol eksiler:KK68:

B BitterCikilata
@Gokyuzu_kadar
M Mavi Menekse
@MissHayaLet
N N E S L i
@Chikolata_gozlum
@M_atruska
@dfn0714
@Sekerpareeee
@_DeryaSultan_
@Klassklasik
maya91 maya91
@Seraayms
@klbk33
@happiness s
@sulisim
S Serenajp
@Black Light
@Lavinia_98
D damlalar
AA çamaşırla mi tartiliyoz iyiymiş

2 3 kare bitter yiyebilirsin. Ama şekerpare olmaz :KK70:
😂 tatlı çikolata yiye yiye bu hale geldim nayır nolamaz
Tereyagli da yapiyolar ya
Ketojenik diyette Hindistan yağı mecburi diye zorluyorum tereyağlı da çok kötüdür ya
Çok mu koydun Bnde sevmedim öyle
1 yemek kaşığı koymalıyım 1 tatlı kaşığı koyuyorum kahvenin üzerinde yağ yüzdüğünü görmek kötü
Hic almadim hep elim gitti ama aklima hep yağlı olur kahve deyip bosverdim
Ketojenik yapanlar alıyor faydası çok bildiğim kadarıyla

Şimdi gitti misafirlerim çok zorlandım özellikle tartoleti görünce 😭😭
Menüm
Sabah
10 da türk kahvesi
12 de haşlanmış yumurta
Zeytin
Peynir
Domates
Badem 5 adet
14:00 yağlı kahve

19 :00
Köfte ızgara
Pancar salatası
Çiğ köfte marulla (malesef ketojenik diyetten çıkmış oldum bunlarla )
Aldığım kalori 1343
Yarın devam kaçmak yapmıyorum yeni başladım

Biraz önce pasta sıvıyordum.kremadan ağzıma tam götürüyordum gözümün önüne B BitterCikilata geldi :KK53:bu emojiyle ye ye diyordu... sonra mavi kalpler gördüm :ruh:iyi değilim ben....iyi geceler yarın için gazamiz mübarek olsun :kahve:
Ahahah bitter çikı şekilde mi geldi 🤣🤣

Biraz önce pasta sıvıyordum.kremadan ağzıma tam götürüyordum gözümün önüne B BitterCikilata geldi :KK53:bu emojiyle ye ye diyordu... sonra mavi kalpler gördüm :ruh:iyi değilim ben....iyi geceler yarın için gazamiz mübarek olsun :kahve:
Ben bomba gibiyim inşallah. Yarın sabah patliyomusum🤣 kaç gündür güzel rakamlar gördüm ama yarın ödem falan oluyomusum ne gülerim kendime

Ben bomba gibiyim inşallah. Yarın sabah patliyomusum🤣 kaç gündür güzel rakamlar gördüm ama yarın ödem falan oluyomusum ne gülerim kendime
Iyi gidiyorsa olmaz 🤩ayyyy merakla bekliyorum ben de umutluyum 😁

Iyi gidiyorsa olmaz 🤩ayyyy merakla bekliyorum ben de umutluyum 😁
Ben 3 haftadır (neredeyse bu sayfaya geldiğim zamana kadar) hiç kilo veremiyordum. Kalorimi artirinca kendine geldi vücudum ya. Mutluyum.

Ben 3 haftadır (neredeyse bu sayfaya geldiğim zamana kadar hiç kilo veremiyordum. Kalorimi artirinca kendine geldi vücudum ya. Mutluyum.
Çok sevindim 😍 motivasyon çok önemli diyet yaparken..ben hep modum düşünce yavaşlıyorum...grup olması da hareket getirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X