Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bu hafta daha hirsli gecti. Bide ben spora basladim. Kacamagim yok. Wc yüzünden patlamak istemiyorum 🤣
Keten tohumu ya da aç karna 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi ve üzerine sıcak su denedin mi cnm 🤔

Ben de kronik var malesef...her yola başvuruyorum.degiştirip değiştirip artık :110:
Ya bi gitmek lazim aslınd. Ben bi ara gittim bağırsak tembelligi var dediler. Bi ilaclar verdiler 6 ay kullan dediler. Ama faydasini gormedim bidaha da gitmedim

Esmayı gönderdiniz sonunda kız gitti :KK14: :sopa:
Yine yanlış yazmışım 🤦🏻‍♀️MOR. dün elimi kestirdim derin biraz.zor yazıyorum..bakıp bakıp gidiyorum 🥺
Ya bi gitmek lazim aslınd. Ben bi ara gittim bağırsak tembelligi var dediler. Bi ilaclar verdiler 6 ay kullan dediler. Ama faydasini gormedim bidaha da gitmedim
Evet bende kullandım dediğin gibi fayda olmadı...şimdi işte ya tutarsa deyip doğal yöntemlerden devam 🤭

Yine yanlış yazmışım 🤦🏻‍♀️MOR. dün elimi kestirdim derin biraz.zor yazıyorum..bakıp bakıp gidiyorum 🥺

Evet bende kullandım dediğin gibi fayda olmadı...şimdi işte ya tutarsa deyip doğal yöntemlerden devam 🤭
Gecmis olsun 🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X