Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın 💋
Günaydın 🥰
Günaydın musmutlu pazarlar :spor: :spor: :spor:
Günaydın canım 🌺
Günaydın ...hazirmiyiz pazartesiye....💜💜💜💜 Takım bugün ödem suları içiyoruz az yiyor veee bol hareketle pazartesi biz kazanıyoruz
Günaydın 🥰
chocolate-bar.gif

Gün aydı 😶‍🌫️
Günaydın 💋
Eki Görüntüle 3167029 gunaydin :bicak:himmet ağabeyyyyyy danamıyoooommmm

Günaydın 🤤🤤
Günaydın 💋
İyiyiz cnim 🥰 şimdi kahvaltı hazirlicam
Gunaydin kizlar. Yine pazar kahvaltisi sendromu. Ay her hafta ayni sey oluyor. Once ye sonra pisman ol sonra vicdan azabi cek🤣🤣🤣🤣
Günaydın 🥰

Esma sen gerçekten zayıflamayamı geldin, bizde kaçırıyoruz bazen ama toparlamaya çalışıyoruz ardından inan burdaki herkes sevdiği yiyecekleri yemiyor hepimizin zaafları var ama senin gibi yapmıyor çok anlayamadım ben seni:KK64:
Ben yeni yeni alışmaya çalışıyorum diyelim ayrıca elimi işe göndertikten sonra 1 2 saat yatıyorum o kilo aldırır mı

Yani o zaman protein yemeye calis. Et balik tavuk. Yada baklagil. Sebzeyi salata tarzi tüket. Yesiilik yada en azindan havuc falan ne biliyim. Sdece karbonhidratlarla olmaz. Bak bende karnabahardan pek hazetmiyorum. Ama hasladim yogurtla yedim valla. Biraz emek olmadan olmuyot maalesef
İnşallah zamanla alacam

Yani o zaman protein yemeye calis. Et balik tavuk. Yada baklagil. Sebzeyi salata tarzi tüket. Yesiilik yada en azindan havuc falan ne biliyim. Sdece karbonhidratlarla olmaz. Bak bende karnabahardan pek hazetmiyorum. Ama hasladim yogurtla yedim valla. Biraz emek olmadan olmuyot maalesef

Zamanla alışacam yapacam inşallah karnıbahar neki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X