Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yidiklerim
Kahvaltı
1 yemek kaşığı tulum peyniri
1 yemek kaşığı tahin pekmez
2 hindi füme 1 çatal labne peyniri
Öğlen
1 kepçe mercimek çorbası
2 servis kaşığı ıspanak
Akşam
2 kepçe mercimek çorbası
Salata
Yarım kase yoğurt
Ara 11 fındık
21 kuru üzüm
Belki yarım kalan yoğurdumuda yerim
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 💞

M MissHayaLet
Screenshot_2022-11-21-21-48-23-525_cn.xiaofengkj.fitpro.jpg

3 mezura kaybettim bende şimdiye kadar geçen dip köşe temizlik yaptım yaparken hepsini buldum şuan 4 mezuram var hahaha 🤭🤭🤭
Evde bir tane bile yok metre var sadece🤣
Ben herkesin ölçü aldığı günü listeye ekledim canım ne zaman alırsan seni de i gün eklerim isterden tabi. Bunların hepsi motive eder kendimizi daha iyi hissederiz
Ölçü en önemlisi bence de çünkü yağdan verince kilo çok değişmese de görüntüyü etkiliyor😍
Afiyet olsun canım 💞
teşekkür ederiiim 🥰🥰

Ben çok yoruldum bugün yine . Hadi bi yorgunluk kahvesi içelim sizde ister misiniz ☕☕

Afiyet olsun kızlar 🥰
Yidiklerim
Kahvaltı
Öğlen
1 kepçe mercimek çorbası
2 servis kaşığı ıspanak
Akşam
2 kepçe mercimek çorbası
Salata
Yarım kase yoğurt
Ara 11 fındık
21 kuru üzüm
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 🥰

Evde bir tane bile yok metre var sadece🤣

Ölçü en önemlisi bence de çünkü yağdan verince kilo çok değişmese de görüntüyü etkiliyor😍

teşekkür ederiiim 🥰🥰
Özellikle spor yapınca sıkılaşır kendinizi daha iyi hissedersiniz. Kilo verirken sizleri de motive eden şeyler yapmak bizim görevimiz.

Mesela ikili takımlar kurup cuma günü en çok kilo veren grup iki ödül sahibi olma hakkı olan bir sürü şey yaptık. Başka bir günlük ile adım yarışı spor yarışları da yaptık sırf sadece diyet olmasın eğlenceli de olsun diye.

İçeliiimm tabii ki afiyet olsuun 😍😍

Teşekkür ederriiimmm 😍 fena yağmur var. Yağmur da kahve güzel gider her zaman 🤣 yağmur kahve klişesi 🤣 kitap yok yasak elma var🙂
Abooo kitap demişken aklıma geldi 🥰 ben yeni bir kitaba başladım inşallah bitirebilirim OBLOMOV adlı bir klasik . Ama çok gülüyorum okurken sanki beni anlatıyor 🤭 okumayı seviyorsan aşırı tavsiye ederim

Abooo kitap demişken aklıma geldi 🥰 ben yeni bir kitaba başladım inşallah bitirebilirim OBLOMOV adlı bir klasik . Ama çok gülüyorum okurken sanki beni anlatıyor 🤭 okumayı seviyorsan aşırı tavsiye ederim
Çok severimmmm listeme ekliyim hemen😍😍😍 teşekkürlerrr🥰

Yidiklerim
Kahvaltı
Öğlen
1 kepçe mercimek çorbası
2 servis kaşığı ıspanak
Akşam
2 kepçe mercimek çorbası
Salata
Yarım kase yoğurt
Ara 11 fındık
21 kuru üzüm
E Elif_Eylul
Sen bnce protein yemediğin için kilo veremiyorsun akşamı şöyle bol salata et tavuk ne varsa yapsana
Bolca da su
İçeliiimm tabii ki afiyet olsuun 😍😍

Teşekkür ederriiimmm 😍 fena yağmur var. Yağmur da kahve güzel gider her zaman 🤣 yağmur kahve klişesi 🤣 kitap yok yasak elma var🙂
Kahvelerin yanında 2 katı su içiyorsunuz dimi kafeinini atmak gerek
D _DeryaSultan_

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X