Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar arkadaşlar, uyumadan yazayım ,katılabilir miyim ben de yiyip içip dengelemelerinize 😀 🙂
Aramıza hoşgeldin canım 🤗

Günaydın, hayırlı cumalar 🥰💙 booll eksilerrr ✌🏻

Günaydın bayanlar ❤️ Tam 68 kg çıktım + 300 gr

Hayırlı cumalar 💕 günaydınlar 💜

Günaydın hayırlı cumalar :KK68:

hayırlı cumalar herkeseee , ben tartılmadım diyet yapmıyorum diye görceğim sonuçtan da korkuyorum :KK70:

Günaydın hayırlı sabahlar ❤️ hayırlı cumalar ❤️

GÜNAYDINNN...🌹

Gunaydin. Ay net cokkotu burda ya vallq hic girmiyorum bile aksama evime donucem insallah. Insallah guzel eksiler vardır 🥰
Günaydın kızlar hayırlı cumalar 🌺💞

17 Kasım menü,
Sabah bir dilim ekmek bir dilim pernir bir haslanmis yumurta 3 zeytin bir bardsk çay.

Öğlen bir popkek 5 gofret

2 paket Noodle makarna.

Akşam sabahki kahvaltı gibi kahvaltı 😑😑

18 Kasım menü,
Sabak iki dilim kızarmış ekmek bir dilim peynir bir kızarmış yumurta 5 zeytin 2 bardak çay.

Öğlen bir fincan sufle 5 gofret 2 küçük pişi 🥺🥺🥺

Akşam bir kepçe makarna 4 parça kızarmış tavuk 5 kızarmış patates bir bardak limonata E Elif_Eylul

Bu ara motivasyonum yok ciddiyim pazartesi regl Olcam ve gerçekten yorgun hissediyorum böyle hani hicbirsey umurunda olmaz ya insanın aynen öyle 🥲

17 Kasım menü,
Sabah bir dilim ekmek bir dilim pernir bir haslanmis yumurta 3 zeytin bir bardsk çay.

Öğlen bir popkek 5 gofret

2 paket Noodle makarna.

Akşam sabahki kahvaltı gibi kahvaltı 😑😑

18 Kasım menü,
Sabak iki dilim kızarmış ekmek bir dilim peynir bir kızarmış yumurta 5 zeytin 2 bardak çay.

Öğlen bir fincan sufle 5 gofret 2 küçük pişi 🥺🥺🥺

Akşam bir kepçe makarna 4 parça kızarmış tavuk 5 kızarmış patates bir bardak limonata E Elif_Eylul

Bu ara motivasyonum yok ciddiyim pazartesi regl Olcam ve gerçekten yorgun hissediyorum böyle hani hicbirsey umurunda olmaz ya insanın aynen öyle 🥲
Lan bune böyle :skandal: :skandal: :skandal: anammm nediyim sana:duduk::duduk::duduk:sen böyle yapmazdın kardes ne oluyor,kim motiveni bozdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X