Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tartıldım bugün Cuma günü yemeden nasıl şişilir onu göstericem . Su orucu yaptım yine de su tutmaya devam ediyorum . Hele kurban olduklarım çıkın gidin diyom dinlemiyorlar. Neyse adetime son 1 gün kaldı vaktinde olursam iyi olacak . İnşallah gecikme yapmaz .

aazra vardı o öyleydi eksi geliyordu su orucu sonra 1 ögün falan yapiyordu bazen artı geldigi oldu

aazra vardı o öyleydi eksi geliyordu su orucu sonra 1 ögün falan yapiyordu bazen artı geldigi oldu
Evet su orucu bitiminde ödem tutuyorsun hafif . Ama başedilmeyecek durum değil yağ yanıyor oruç süresince ödemleri atınca güzel sonuç çıkıyor . Bugün 2 öğün yaptım yarın da 2 yapıcam

Evet su orucu bitiminde ödem tutuyorsun hafif . Ama başedilmeyecek durum değil yağ yanıyor oruç süresince ödemleri atınca güzel sonuç çıkıyor . Bugün 2 öğün yaptım yarın da 2 yapıcam
Su orucunda sadece su mu içiliyor.corba var mı mesela

Menüm
Kahvaltı:2 adet haşlanmış yumurta yeşillik,2 dilim ekmek,çay,5 zeytin
Ara :kahve +2 tam ceviz
Ara : yoğurt+yeşil elma
Akşam :1 lahmacun, yeşillik,2 köfte,1 bardak ayran
Ara maden suyu
.
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım

Sen başa çıkarsın

Kahvaltı
2 yumurta 2 kasık salca omlet (bir ücgen anneme verdim)
5 zeytin
2 dilim ekmek
2 dilim peynir
1 tk fındık ezmesi

Aksam
1 kepce sütlü kabak corbası
2 kepce karnıbahar yemeği
1 kasık pilav 2 kasık nohut

15-20 kavrulmuş fındık

E Elif_Eylul

Afiyet olsun canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…