Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim şimdi kardeşim yeni evlendi 2 3 ay önce evlerini görmeye henüz gidemedim . Gelinim arıyor gel de sana gelinlik yapayım hizmet edip ağrliyim ne zaman geleceksin diyor ne zaman kilo veririm ne zaman fit olurum o zaman gelirim dedim. Artık beklesin 1 2 sene haha gitmem ben kimseye diyet yaparken kimseyi kabulde etmem

E Elif_Eylul

Gecen cuma 81.6
Bu cuma 80.3
Fark 1.3 kg

Dün arkadaşıma gittim eve geç geldimneler yapaysınız nasılsınız geçmişinizi sevim sizin o nasıl bi geçmiş öyle yapamadım tabiki

Başlangıç 74.40
bugün ki kilom 71.90
Kayıp kilo : -2.50
M MissHayaLet E Elif_Eylul
Tebrikler kızlar çok iyi eksiler

Diyetteyken kapalıyız

Diyetteyken kapalıyız
Ben tek öğünde veremiyorum denedim
Evet dükkan kapalı . Kız bende hep tek öğün yaparken başarılı oldum şimdiye kadar. Amma geçen bir abla bana vücudu şaşırt arada iki öğün yap dedi . Belki ondan geri kilo alıyorsundur hep dedi alıştırma sürekli teke işlerin bitince 2 öğün yiyip yine alırsın dedi . Çooook mantıklı geldi denicem. Sonuçta başta ketojenik yapmak bile büyük cesaretti . Yağ yicen Krema yiyecen tuzdan kısmadan bol bol ve nasıl kilo vericem diyordum. Öyle düşünürken başlayıp 25 kilo vermiştim ketojenikte. Sonra geri aldım 12 kilosunu o yüzden frene bastım tekrar:)))

Çıldırıciiiiimmmm
Eki Görüntüle 3159795
Eksi olan arkadaşlar tebrik ediyorum adetim 5. günü...kıramıyorum 95 i kaptan E Elif_Eylul
200gram artı üzgünüm cidden bitterde demis sporsuz kıramazsın
Menulerin ciddi derecede senin kilona yakısır menuler degil,1ögünlede 2 öģünlede veremezsin
Önceki kilom 64.05
Bugün 62.4
Fark -1.6

Eki Görüntüle 3159796
Tebrikler canim eksin cok guzel

Ya lütfen üzülme vermişsindir kesin henüz göremiyorsun adet bitince birde 2 3 gün geçince anca gösteriyor gidenler kendini . Bence vermişsin ve tartıya bakmak için doğru zaman değil
Bakalım canım pazartesi bitmiş olacak tikandim burda bir süredir.olur inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…