Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bi ara elma diyeti diye bişi yapmıştım sadece kahvaltı yapıyordun sonra gün boyu sadece yeşil elma bide suyu vardı maydanozlu zencefilli falan onu içiyordun ama baya hızlı verdirmişti kısa süreli ödem atmak içindi elmadan soğumuştum 😅😅
Bende yaptım lise zamanımda staj yaptığım saatlerde aciktikca elma yiyodum 8 kg kadar gitmişti ama elmadan uzun süre soğudum ama cildim mükemmel olmustu

Çalışıyorum bebek küçük yemekti temizlikti camasirdi derken valla zor zaman buluyorum diyebilirim menüler için bile elimden gdigince aktif olacak canım anlayışın için teşekkür ederim ☺️
Çalışan anneleri en iyi ben anlarım çok zor Allah yardımcın olsun emin ol hem iş hem ev hem çocuk bı arada acayip zor

Selam
Sabah klasik kahvaltı
Ogle yok
Ara
Leblebi kahve çeyrek avakado
Ara
Kahve kuru uzum
Aksam ahhh ol olmayasica aksam 🙄😑
3 köfte 3 kaşık türlü bol salata 4 tırtıl kurabiye ☻
Bir şişe madensuyu
3 buçuk litre su
E Elif_Eylul
Yazamadım bugün burdan yazayım canım
Ben ocağın 18nde başlamıştım diyete neredeyse 22 buçuk Kilo verdim ve haliyle kaç ay oldu listelerden sıkıldım biraz kendim takilayim dedim sadece koruyorum şuanda o yüzden tekrardan Kilo vermem icin devam edicem hedefime ulaşmak için
Bu ara ufak kaçamak oldu sayıyorum insallah 57 56 görmeden bırakmam yok 🤗

Eklentiler

• 27E9FAFB-8D8D-46AC-B816-4811FAA1E4AE.png
    27E9FAFB-8D8D-46AC-B816-4811FAA1E4AE.png
    253,5 KB · Görüntüleme: 16
Gecmis olsun canim.

:KK70: ivet

🙈🙈

:KK36::KK60:

Evet gunahima girme😁😁😁ona gore yirsin olur biter bebegim.
Bak cok gunah ,yazik bana ....ona gore eksi 1 bekliyorum bak🤣
Hem es bosverilir mj???asil o zaman gunah 🥺
Tmm canim ama _1 çok gel biz bunu 400 grama bağlayalım ne senin dediğin ne benim dediğim 🤣🤣🤣

Selam
Sabah klasik kahvaltı
Ogle yok
Ara
Leblebi kahve çeyrek avakado
Ara
Kahve kuru uzum
Aksam ahhh ol olmayasica aksam 🙄😑
3 köfte 3 kaşık türlü bol salata 4 tırtıl kurabiye ☻
Bir şişe madensuyu
3 buçuk litre su
E Elif_Eylul
Yazamadım bugün burdan yazayım canım
Ben ocağın 18nde başlamıştım diyete neredeyse 22 buçuk Kilo verdim ve haliyle kaç ay oldu listelerden sıkıldım biraz kendim takilayim dedim sadece koruyorum şuanda o yüzden tekrardan Kilo vermem icin devam edicem hedefime ulaşmak için
Bu ara ufak kaçamak oldu sayıyorum insallah 57 56 görmeden bırakmam yok 🤗
Afiyet olsun canım 🥰
Sevindim senin adına 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X