Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E Elif_Eylul
9:30 1 yumurta 1 dilim peynir 1 küçük börek yeşillik 3 yk keşkek 2 zeytin yarım çay kaşığı bal ve kaymak
17:00 az bamya çorbası avuç içi pide 2 yk tirit Reyhan salatası 2 lokma etli ekmek
Afiyet olsun canım 🥰
Bu hafta karbona doycan

E Elif_Eylul
9:30 1 yumurta 1 dilim peynir 1 küçük börek yeşillik 3 yk keşkek 2 zeytin yarım çay kaşığı bal ve kaymak
17:00 az bamya çorbası avuç içi pide 2 yk tirit Reyhan salatası 2 lokma etli ekmek
Kahvaltıda keskek hee ilginc 🤣🤣🤣 makarnadan daha ilginc

Anladımm filizkom farketmiştim o zaman bende vardım gecmiş olsun nediyeyim vardırr bi derdii söylemek istememiştir 💜
Neyse bu konuda cok.sey söylemek istiyorum ama neyse icimde kalsin yolu acik olsun

günaydın kızlar kayınnvalidm hasta mecbur onu hastaneye götürüdk geri köye götürüdk vs haftasonu rejim vs hep yalan oldu ne bulkduysak açlıktan yedik köyde tartı da yok tabi direk ordan işe geldim kontrol tartısıda yok maalesef :skandal: :skandal: :skandal:
Gecmis olsun canim.
:KK70: ivet
Aboo sabah sabah saç başa girdiler:KK70:
🙈🙈
Bende burda sizler icin biseyler yapmaya çalışıyorum keske herkes anlasa,benimde cocugum var sonucta,liste tutmak menu kilo takibinle ilgilenmek yeri geliyor isimi birakmak,ama bazilari menu paylasmak bile zor geliyor bende hastayim ama yansıtmıyorum mesela,zor olamaz menu yazmak 2muhabbet etmek,bunuda sana yazmiyorum genel söylüyorum🥰
:KK36::KK60:
Boşver eşi canım dokuluyoz zatii bu hafta esimizinde günahına girmiyek diye düşünüyor ben 🥴🥴🤣🤣
Evet gunahima girme😁😁😁ona gore yirsin olur biter bebegim.
Bak cok gunah ,yazik bana ....ona gore eksi 1 bekliyorum bak🤣
Hem es bosverilir mj???asil o zaman gunah 🥺

Siz siz olun güneşi hesaplayıp cıkın 🙃🤣🤣 yoksa gözler yana yana yürürsünüz 😅😅

Eklentiler

• IMG_20220613_192613.jpg
    IMG_20220613_192613.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 21
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X