yazsam kucuk dusucem, yazmasam kaybedicem , yazmayan flort

hayir, pazartesi en son yazdigima "<3 " ifadesi atti, ondan sonra tamamen sessizlik, aksam yazmasini bekledim, yazmadi, bugun cumartesi..
Şey demek istemiş: sana puanım 3’ün altında. Kalp olsaydı bir hafta hayalet olmazdı. Ya da öldü, ölmüş olabilir? Siz niye aramıyorsunuz ki?

dur bakalım hemen kestirip atma. muhtemelen senin ilk zamanlardaki duygularinda. biraz takilin cok fazla bir sey beklemeden, tanıyın birbirinizi . sonra baktın duzelmiyor yol verirsin

Ağustos'un başında Instada biriyle tanıştım. İlk başlarda mesajlarına çok geç dönüyordum, hiç umurumda değildi, oylesine aralarda yaziyordum, hatta iki hafta yazmayi unuttugum bile oldu, bir daha birinden hoşlanmam sanıyordum. Daha sonra iki kez buluştuk,birden cok yukseldim ona karsi, beni komik buldugunu, normalde mesajlasmayi sevmeyen biriyim ama seninle yazismak eglenceli gibi laflar etti, hatta en son buluşmamızda benden hoşlandığını söyledi ve öpüştük. Opusurken elleri bile titredi.

Sonrasında her gün mesaj attı, hatta gecen hafta sonu arkadaşlarıyla şehir dışına giderken bile "mesajlara geç cevap verebilirim" diye haber verdi. Pazartesi akşamı her zamanki gibi konuştuk, ilk mesajı o atmıştı.

Bugün Cumartesi, hâlâ yazmadı. Sizce benden mi yazmamı bekliyor yoksa başka birini mi buldu? Gelecek yorumlar icin belirmek istiyorum yuzde yuz evli degil..
Ee yaz sor?

Yazınca niye küçük düşesiniz Allah aşkına..
Sen beni öpünce ben gelinlik bakmaya başladım demeyecekseniz küçük düşmezsiniz.
Ama hayırdır, sesin soluğun çıkmadı merak ettim, iyi misin, bi sıkıntı yok inşallah falan derseniz hiç de burnunuz düşmez, net ve düşünceli bir insan olursunuz sadece

Ağustos'un başında Instada biriyle tanıştım. İlk başlarda mesajlarına çok geç dönüyordum, hiç umurumda değildi, oylesine aralarda yaziyordum, hatta iki hafta yazmayi unuttugum bile oldu, bir daha birinden hoşlanmam sanıyordum. Daha sonra iki kez buluştuk,birden cok yukseldim ona karsi, beni komik buldugunu, normalde mesajlasmayi sevmeyen biriyim ama seninle yazismak eglenceli gibi laflar etti, hatta en son buluşmamızda benden hoşlandığını söyledi ve öpüştük. Opusurken elleri bile titredi.

Sonrasında her gün mesaj attı, hatta gecen hafta sonu arkadaşlarıyla şehir dışına giderken bile "mesajlara geç cevap verebilirim" diye haber verdi. Pazartesi akşamı her zamanki gibi konuştuk, ilk mesajı o atmıştı.

Bugün Cumartesi, hâlâ yazmadı. Sizce benden mi yazmamı bekliyor yoksa başka birini mi buldu? Gelecek yorumlar icin belirmek istiyorum yuzde yuz evli degil..
Flörtünüz fos çıkmış gibi 😅

Sizden bekliyor olsaydı en fazla 1 gün bekler sonra yazardı. Sizden bekleyen insan 5 gün bekletmez. O konuda içiniz rahat olsun. Belli ki ilgisi yok artık, en iyisi boşverin. Direkt çıkarın hayatınızdan

hayir, pazartesi en son yazdigima "<3 " ifadesi atti, ondan sonra tamamen sessizlik, aksam yazmasini bekledim, yazmadi, bugun cumartesi..
Şehir dışına gitmesi ile yazmasının ne alakası var ki eşim veya ben de şehir dışına çıkıyoruz ama birbirimizle sürekli iletişim halindeyiz. İş için gitmişsek de gezmeye gitmişsek de birbirimize laf atarız fotoğraf atarız, napıyon özle beni diye arar kapatırız. Hayır bu adam hiç mi wc’ye gitmedi hiç mi yatağa geçip uzanmadı. Bahane aramış yazmamaya işte.
Başka sevgililerinin yanındadır, şehirdışı olduğundan bile şüphelenirim valla.

Bence kendisine sorabilirsin "hayrola bir sorun mu var, uzun zamandır sesin cikmiyor" vereceği cevap soğuk samimiyetsiz bir cevapsa silin gitsin. Hoş beş gün geçmiş kaza bela olmadıysa eğer hiçbir cevabı tatmin edici olamaz.
Bu arada erkekler asla esas sebebi söylemezler. Yani dürüst bir cevap beklemek de yersiz olur. Abartıyorsun, yok öyle bir şey, kafanda kuruyorsun, sen de yazmadın vs gibi 13 iqluk cevaplar verip yedekliyorlar ve asla rest cekemiyorlar. Konuşup siz silin bence.

evet buyuk ihtimalle, ama acaba benden mi bekliyor olasiligindan hala dusunuyorum, acik bir sekilde etkilenmedim dese ben de ugrasmam zaten
Açık bir şekilde hangi erkek senden etkilenmedim der böyle bişi duydunuz mu ? Boş kaldığı zaman yeni bir heyecan bulana dek sizden duygusal olarak beslenmek için geri dönecek . Bir kadını odağına oturtan bir adamı hiçbir şey durduramaz kadın bana yazma istemiyorum dese de yazar hiçbir engel tanımaz . Kısacası sizden beklemiyor . Artık alan dışısiniz yazıp küçük düşmeyin .

Sizden bekliyor olsaydı en fazla 1 gün bekler sonra yazardı. Sizden bekleyen insan 5 gün bekletmez. O konuda içiniz rahat olsun. Belli ki ilgisi yok artık, en iyisi boşverin. Direkt çıkarın hayatınızdan
Bir gün boyunca erkekten bekleyip yazmayan kadına adam niye yazsın ki? Ben erkek olsam ben de yazmam.

Hiçbir erkeğin kadından adım bekleyeceğine inanmıyorum ben.

Herşeyi devletten beklemeyin derim, sizde ilginizi belli edebilirsiniz...Hem ne var ki merhaba nasılsın demek te

Bir gün boyunca erkekten bekleyip yazmayan kadına adam niye yazsın ki? Ben erkek olsam ben de yazmam.
Ben de öyle düşünüyorum, erkek de olsam sürekli benden adım bekleyen birine yazmam gibi geliyor ama erkekler öyle düşünmüyor genelde. Kadından ilk adımı beklemiyorlar, o ilk adımı attığında terslemesen yeter de artar gibi

Ben de öyle düşünüyorum, erkek de olsam sürekli benden adım bekleyen birine yazmam gibi geliyor ama erkekler öyle düşünmüyor genelde. Kadından ilk adımı beklemiyorlar, o ilk adımı attığında terslemesen yeter de artar gibi
İlk adımı mı kalmış, üçüncü aşamaya geçmişler.

X