Yaza Merhaba Çekilişi

Belkide sensindir neden olmasin heran hersey olabilirr:KK16:

Ay ne güzel olur.
Katilim sensen bana oradan sürmene bıçağı gönder çeyizlik :)
Almak istiyorum.

tereyağı yolla, minzi yolla, beton helva yolla. kara yemiş yolla.

ah trabzonum

günaydınnn şekerimmmm
Gunaydin kuzummmm

Ay ne güzel olur.
Katilim sensen bana oradan sürmene bıçağı gönder çeyizlik :)
Almak istiyorum.

tereyağı yolla, minzi yolla, beton helva yolla. kara yemiş yolla.

ah trabzonum
Hemen not aliyorumm cnmmm

günaydın meltemmmmm

günaydın canımmm banadaa gönderebilirsin canımmm ahhh ahhh bi gidemedim trabzonaa

Tamm kuzum senide not aldimmm.Gel cnmm kalacak yerde sorun degil bizde kalirsim gezerizz

Çok Trabzonlu var çekilişte. Benimki de trabzonlu ise bana sürmene bıçağı yollasın :)
Çooook istiyorum.

geçen babamla annem 2 günlüğüne trabzona gitti. gelirken laz böreği getirmişler. 2 saatte bitti.

Çok Trabzonlu var çekilişte. Benimki de trabzonlu ise bana sürmene bıçağı yollasın :)
Çooook istiyorum.

geçen babamla annem 2 günlüğüne trabzona gitti. gelirken laz böreği getirmişler. 2 saatte bitti.

Günaydınlarrrrr:KK16:

bugün açığımı kapatım, katilimi bulacağım. Azimliiymmm:21:

ben gidiyim de yer sorun değil çok merak ediyorumm oralarıı canımmm

lavin cimm beni bu kadar arama ben hep burdayımmm:KK53::KK53::KK53:

Çooook istiyorum.

Evet ama sanirim trabzonda olan birtek benim:KK9:

Çooook istiyorum.

Fatoscugum katilin bensemde degilsemde istersen gonderirim bicak sana :KK66:)

Acaba kurbanim benim katilim olabilirmi zey 2 kisi birbirine cikti demisti kesin biz birbirimize ciktik ava giderken avlanicamm tuhhh

X