Yaza Merhaba Çekilişi

zeynebıııııımmm bende beklıyorum haaa kurbanımı :KK52:
buarada bu cekılısde yenı tanıyacagım akadaslarıma kurban ve katıllere cooooooooook selam edıyorum hepınız hosgeldınız veeee hepınızı teek tek opuyoyuummmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK52::KK52::KK52:
ınsaALLH guzel cekılıslerımız oluuur

mobildeyim.alinti yapamadim

fatoss mumkunse okudugum kitaplar olsun:111: sen.hala bakmadinmi kurbanina :KK43:

mobildeyim hilal goremisim.
rabbim.ona.ailesine.sabir.versin. senin.ailen almanyadami.
ben.sana.ciktiysam.alamanya.cikolatasida.koy. mumkunse likorlu olsun :111:

Caykara canım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uzak kalıyor epey. Ama güzel oralar ya. 2 sene Of'ta kalmıştım 3-5 gün. Çaykara'ya da Uzungöl'e giderken gittim sadece. Oralar daha yeşil bize göre.

cannnııımmm ıyıyım sen nasılsın ayyy eskı topık arkadasım yaaa ?? vefalı cıktın unutmamıssın sağolasın. durumu aynı canım ara ara agılasıyor hastane ılacdı derken ıdare edıyoruz sık sık gıdemıyorum benımde annemle babam almanyadan geldı babam rahatsız :KK43: onunla ılgılenıyoruz .topıkede gıremıyorum yınede buralarda olacagım :) sen nasılsın canım

Geçmiş olsun. Kimin neyi var? Allah şifa versin.

mobildeyim.alinti yapamadim

fatoss mumkunse okudugum kitaplar olsun:111: sen.hala bakmadinmi kurbanina :KK43:

Ayy baktım baktım da valla bilemedim. Belki sana alıyorumdur. :KK55::KK55::KK55:

burcu benim katilim olabilir diye şüpheleniyorum sadece :KK35:
Suphelenme sen benimsin

m3lt3mmm ben sana.ciktiysam elden teslim et :KK53:
Aha ahaa bulusup cay kahve icin
zeynebıııııımmm bende beklıyorum haaa kurbanımı :KK52:
buarada bu cekılısde yenı tanıyacagım akadaslarıma kurban ve katıllere cooooooooook selam edıyorum hepınız hosgeldınız veeee hepınızı teek tek opuyoyuummmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK52::KK52::KK52:
ınsaALLH guzel cekılıslerımız oluuur
Insaallah kuzukooo :)
Bakalim neler olcekkkk

Uzak kalıyor epey. Ama güzel oralar ya. 2 sene Of'ta kalmıştım 3-5 gün. Çaykara'ya da Uzungöl'e giderken gittim sadece. Oralar daha yeşil bize göre.

Geçmiş olsun. Kimin neyi var? Allah şifa versin.

Ayy baktım baktım da valla bilemedim. Belki sana alıyorumdur. :KK55::KK55::KK55:

Evet canım uzak akcabatla Caykara ama oldun aynı memleket :)

Haydi benden de bi ip ucu benim kurbanın da evli :)

X