Yaza Merhaba Çekilişi

selammm ben geldimm geenee

hoşgeldin canım :KK16:

Bende katılmak istiyorumm:KK3:

merhabaaa katılmak istiyorsan özelden bana ad soyad adres telefon bilgilerini yazıyorsun...
sonra bu topikte kendini tanıtıyorsunn http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714533
sonra zorunlu hediyeyi seçebilmemiz için bu topikten oy kullanıyosun http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714884

ve muhabbete aktif bir şekilde buradan devam ediyosun :KK16:
eski çekilişimizi incelemek istersen ilk sayfadaki 8 mart çekiliş linklerine bakabilirsin :KK16:
çekilişimiz yarınnn

asmuu aşağıdan melul meluk bakıp durmaa :KK9::KK9: kendini tanıt da sana hediye alırken zorlanmayayım :KK37:

yaptım kuzumm.. elden teslim eet :KK53: sonrada bana gidelim sana köfte yaparım :KK53:

Zeycim Sefimlii ye msj attım.

manevi katilim :KK17:

sen yine baya dayandın ben aynı gün ikna oldum:KK9::KK9: hoş geldin çekilişimize kuzummm:KK54::KK54:

aynen iyi dayandaım. bigün daha dayansaydım. katılmaycaktım :KK52:

ayy ne cok konusmusssunuzz dün kımseler yoktu ben patladım sıkıntıdannn :KK19::KK19: bugün maşallah :KK9:

Son düzenleme:
hoşgeldin canım :KK16:

merhabaaa katılmak istiyorsan özelden bana ad soyad adres telefon bilgilerini yazıyorsun...
sonra bu topikte kendini tanıtıyorsunn http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714533
sonra zorunlu hediyeyi seçebilmemiz için bu topikten oy kullanıyosun http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714884

ve muhabbete aktif bir şekilde buradan devam ediyosun :KK16:
eski çekilişimizi incelemek istersen ilk sayfadaki 8 mart çekiliş linklerine bakabilirsin :KK16:
çekilişimiz yarınnn

hoşbuldukk topiğimizinn güzide ikizzz annesii :21::21:

zeynep kurbanlarımızı bize mail atınca, altınada büyük harflerle aktif olması gerektiğinide yazarmısın :KK31::KK31:
ayrıca sana mail adresimi göndermişim. benim kurbanımı oraya atarsın. 5dk engeline takılmazsın :KK53:

selammm ben geldimm geenee
hoşgelmişssin :))) nabersin
katıl bize hayatını yaşaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ayy ne cok konusmusssunuzz dün kımseler yoktu ben patladım sıkıntıdannn :KK19::KK19: bugün maşallah :KK9:
çenemiz düşmüş da :))) nassın nasıl gidiyor

zeynep kurbanlarımızı bize mail atınca, altınada büyük harflerle aktif olması gerektiğinide yazarmısın :KK31::KK31:
ayrıca sana mail adresimi göndermişim. benim kurbanımı oraya atarsın. 5dk engeline takılmazsın :KK53:
aktif olmazsa sıkıntı yahu

valla düşmüş baya sizi gidilerr okıyım dedimm geçmişi yok biticek gibi değil :KK53:
iş güç bibiğimm yaa az bi bakım size dedinmm sen napıosun :KK16:

iyii canımmm eski iş yerinden bir arkadaş aradıı 2 saat kafamı yedii yaaa:KK53::KK53:

ohh ne güzel sayımız gitgide artıyor :KK55: hoşgeldin ceylin :KK3:

yaptım kuzumm.. elden teslim eet :KK53: sonrada bana gidelim sana köfte yaparım :KK53:

heralde yani kızımmmm, kurbanım sen olursan kurye kılıgına girip özel olarak bırakacam sana hediyelerini :KK23::KK23:

mail adresin gelmemiş canım banaa

zeynepcigim, bende mail adresimi göndereyim derdim ammaa, ilk bana açıklayacagın için kurbanımı gerek yok sanıırm :KK33::KK33:

heralde yani kızımmmm, kurbanım sen olursan kurye kılıgına girip özel olarak bırakacam sana hediyelerini :KK23::KK23:

zeynepcigim, bende mail adresimi göndereyim derdim ammaa, ilk bana açıklayacagın için kurbanımı gerek yok sanıırm :KK33::KK33:

hahaha millet üzerime yüricek şimdi kızım de get :KK9:

Nasilsinizz ?:KK1:

X