Yaza Merhaba Çekilişi

Kimlere yazdin canim bende ona göre haber vereyim ayni kisiler olmasin.

Ama ben katilimden mektup yada hediyelerime minik minik notlar isterim :)))
Solitarywoman
Falkon
Bitterkuzucuk
Hejira
Melinda
Unuttuklarıma bakıcam hemen güzelim..

Son düzenleme:
günaydın kızlar yeni çekiliş hayırlı olsun katılmak istiyorum ama bu aralar maddi sıkıntı içindeyim katılım için son gün ne zaman:26:maaşımı alıp kendimi ona göre ayarlıyayım dicektim

Msj ları yolladım zeynim...
Hadi bakalım,cıvıl cıvıl olsun topiğimiz..

sağol canım inşallahhhh

kızlar bende katılmak istiyorum mümkün müdür acaba?

tabiki ekliyorum listeye

önceki çekilişte yapılmıştı da ondan dedim ...tabiki öyle uzun uzun mektup olmaz ki zorunlu da olamamlı ama notlar olabilir

ay ne güzel fikir paylaşımalrında bulunuyoruz ki bi<

olabilir de not yazmak daha mantıklı >

kızlar o zaman hediyelerinin içerisinde not bulmak isteyenler kendini tanıtma topiği açtığımızda oraya yazarlar olur mu?

Sen degil be kuzum kayacans atti bana benim mesajim geldi dimi :)

hehe hatlar karışmış

canım 19undan sonra hediyeleri yollarız diye konuştuk hem geçen çekiliştede oldu böyle önemli olan muhabbet herkes kendi imkanı dahilinde bişeyler hazırlar...

Canımmmmm
Senin varlığın yeter..

hehe hatlar karışmış

canım 19undan sonra hediyeleri yollarız diye konuştuk hem geçen çekiliştede oldu böyle önemli olan muhabbet herkes kendi imkanı dahilinde bişeyler hazırlar...

canlarım benim saolun

çekilişe katılan herkes o kadar iyi güzel insanlar ki her şeyin iyisine layıksınız bir kaç güne kadar katılıp katılmayacağımı bildireceğim

bu isteğini bence kendini tanıtma topiğinde belirt büyük harflerle
Evet evet yazicam mutlaka
bilemiycem artık
Ama ama
Solitarywoman
Falkon
Bitterkuzucuk
Hejira
Unuttuklarıma bakıcam hemen güzelim..
Bende hulya abla ve gulsene haber verdim. Asmunikal katilmicam diyordu ikna edelim onu da :))
Canim 19u gibi hediye gonderimi baslar dedik o zamana kadar alma firsatin olur. Uyar mi?

Evet evet yazicam mutlaka

Ama ama

Bende hulya abla ve gulsene haber verdim. Asmunikal katilmicam diyordu ikna edelim onu da :))

Canim 19u gibi hediye gonderimi baslar dedik o zamana kadar alma firsatin olur. Uyar mi?

Sen de bendensin

kızlar çekilişi haftasonu yaparız bir aksilik olmazsa...
hediye yollamaya başlama tarihide 20 mayıs..
önemli olan muhabbet kaynaşmak yeni arkadaşlar edinmek..
hediye el emeği de olur hadi hadi moral bozmak yok herkes katılcak

bu aralar iş değişikliği yapma konusunda gel-gitlerde olduğumdan sıcak bakmıyodum pek
amaaaa katılmak istiyorum yine de
uğurlu gelir hem belki bu çekilişimiz bana

oleyyyyyyy canım ex-kurbanım ekliyorum hemen
bana da uğurlu gelmişti diğer çekiliş..
en son hediye almama rağmen hediyelerimi aldığım gün hamile olduğumu öğrendim...

Naz'a haber verdiniz mi?

cezmi_naz katılıcaktı zaten haber verdim..

Zeyy seni pek tanımıyorum ama geçen ikiz anneleri topiğinde gördüm. Bebişlerin olacakmış,tebrik ederim.

tarihler de uyuyo hem şimdilik bana
25inde çıkıyoduk tatile o zamana kadar alır yollarım ben

Ben de msj attım şimdi ona..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…