Yaza Merhaba Çekilişi

inşallah canım...
diğer resimlerini eklememişsinnn:26:

cnm dün eve gider gitmez yemek yedikten sonra uyuya kalmışım usb kablom yine yanımda değil zaten bir kaç hediyenin üstünde fiyatı duruyordu sinir oldum sen bir günde o kadar özenip paketlemişsin katilimin gönderdiği hediyeler aldığı yerden paketletilmiş ve fiyatları üstünde duruyordu

hadi yaaaa
ben ona da özenli paket göndermiştim hiç mi bir şeyler kapmamış ordan

Oha benimkinin faturası gelmiştir diye korkuyorum açıkcası

kız sende ki de bu şanssızlık
hadi yaaaa
ben ona da özenli paket göndermiştim hiç mi bir şeyler kapmamış ordan

napıyosun zeyooo

Kızlar Merhaba

Yazdıklarınıza göz misafiri oluyorum da ne zamandır, hepinize allah kolaylık versin, zor bir çekiliş süreci geçirdiniz, eğlenmeyi düşünürken hepinizin canı sıkıldı Ben de üzüldüm siz üzüldükçe...

Özenli davrananların emeğine sağlık... Hediyelerinizi güle güle kullanın...

kız sende ki de bu şanssızlık

napıyosun zeyooo

aynen cnm
Oha benimkinin faturası gelmiştir diye korkuyorum açıkcası

geldi tatlım ama inan senin adresini öğrendiğim için sevindim kitaplarımı öpüp koklamaktan faturasının geldiğini düşünmedim bile

eski kurbanım benim bak katilinin başına neler geldi ama burdaki kızların koca gönüllü olduklarını anladım her şerde bir hayır vardır derler ya çok doğru bir sözmüş

çok özür dilerim. Walla kendimi kötü hissettim. Kitap yurduna şikayetimide yazdım not koymadıkları için. Bidaha şikayet edecem fatura gönderilmesi ne demek
özür dilerim walla

çok özür dilerim. Walla kendimi kötü hissettim. Kitap yurduna şikayetimide yazdım not koymadıkları için. Bidaha şikayet edecem fatura gönderilmesi ne demek
özür dilerim walla

cnm seninle ilgili bir durum değil sen direk ordan gönderiyorsun ve not yazdırıyorsun hediye olduğu belli birşey. Ama hediye aldığının farkında olup fiyatıyla hediye gönderenler var malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…