Yaza Merhaba Çekilişi

Haklısın tatlım.Konuşacak bir şey yok:KK31:

Geçmiş olsun:KK49:

hoşgeldinnnn:KK3:

Haklısın, dışardan konuşması kolay ama hamileliği de büyütmesi de iki kat zor ikiz bebişlerin.
İkizi olan bir arkadaşım var, 1 yaşındalar şimdi, 1 de yatıp, 4 te kalkıyordu.
naberr canımmmmmm :KK55::KK55:

enemmmmm 3üzmü :KK52:
ya doktora gittiğimde işte ikiz risk misk bişeyler geveledim...
ikiz artık bizim için çok riskli değil 3üzler arttı tüp bebekten ötürü o daha riskli falan dedi...
ama iki tanede böyleysem 3ü düşünemiyorum..
bir de 3 tane de dokorlar takip yapmak istemiyo risk almak istemiyo hemen ilk dedikleri şey birini alalım :26:

yaa öyle şey olurmu kıyılırmı ona yaa bizimkilerde alem valla zoru görünce hemen kaçıyorlar kadının biri 8dogurdu ya veren RABBİM korumasını saglıgınıda verir

Ben de ikiz istiyorummmmmmmmmmmm:KK19:

Gerçi benim kocam daha bi tane bile istemiyor ama:KK9:
bilirim o erkekleri. Ben hamileyim dediğimde adamı susturamadım ağlamaktan.:KK1:
Allah saglıkla kucagına almanı nasip etsin canım :KK16: bana da önce bi koca versin çocuk meselesini sonra düşünecem :KK53:

O iş kolay da hayırlı eş versin canım benim:KK16:. Kocadan bol birşey yok ama adam bulmak zor. Adam gibi adam çıkar inşallah karşına:KK16:

Haklısın, dışardan konuşması kolay ama hamileliği de büyütmesi de iki kat zor ikiz bebişlerin.
İkizi olan bir arkadaşım var, 1 yaşındalar şimdi, 1 de yatıp, 4 te kalkıyordu.

off of sorma zaten sürekli böyle hikayeler dinliyorum...
sırf bu yüzden iş arkadaşlarıma henüz söylemedim...
çok moralim bozulucak yoksa-ki şu anda en çok ihtiyacım olan şey moral:KK31:

ay cnm inş:KK16::KK16:bende bir tane istiyorum iki tanedeye hayır demem:KK9::KK9:

canım inşallah gönlünden geçenin en hayırlısı olsun :KK16:

bilirim o erkekleri. Ben hamileyim dediğimde adamı susturamadım ağlamaktan.:KK1:

O iş kolay da hayırlı eş versin canım benim:KK16:. Kocadan bol birşey yok ama adam bulmak zor. Adam gibi adam çıkar inşallah karşına:KK16:

Kız istemeyen adamdan nasıl çocuk yaptın:KK17:

Valla arkadaşım Allah yardım ediyor, başka biri olsa ya da başka zaman olsa bu tempoya dayanamaz ama zorluğuyla birlikte Allah tatlılığını da veriyor diyor.

Ki görsen, 3 çocuk annesi demezsin. Her sabah özenli gelir, makyajını saçını yapar.

canım hiç sıkma sen canını senin yasadıgın sey evet zor ama çok güzel birşey insanlar bi tane bulamazken RABBİM sana ikitane birden ansip etmiş çok güzel bi lutuf veren RABBİM kolaylıgınıda verir böyle düşün inşallah bebişlerin akıllı uslu uyku düzenleri yemeleri içmeleri sağlıkları çok iyi olur sen sıkma canını sen sıkıntı yaparsan hissederler huysuslanırlar.

yaa öyle şey olurmu kıyılırmı ona yaa bizimkilerde alem valla zoru görünce hemen kaçıyorlar kadının biri 8dogurdu ya veren RABBİM korumasını saglıgınıda verir

tabiki verir..
ama doktorlar işte takip yapmak istemiyor...3üzde prof a falan gitmek lazım...
deneyimi çok olmayan doktorlar hemen birini alalım modunda malesef...

Ben de ikiz istiyorummmmmmmmmmmm:KK19:

Gerçi benim kocam daha bi tane bile istemiyor ama:KK9:

benimkide başlarda istemiyodu hamile olduğumu söyleyince çok sevindi inanamadı..
hep içimden ikiz geçiyodu doktor tek bebek dediğinde bile..
ikiz nasıl bakarız falan diyodu..
sonraki muayenede doktor ikiz diyince ağladık bizde sevinçten..
öyle dediklerine bakma senden çok sevinir...

canım hiç sıkma sen canını senin yasadıgın sey evet zor ama çok güzel birşey insanlar bi tane bulamazken RABBİM sana ikitane birden ansip etmiş çok güzel bi lutuf veren RABBİM kolaylıgınıda verir böyle düşün inşallah bebişlerin akıllı uslu uyku düzenleri yemeleri içmeleri sağlıkları çok iyi olur sen sıkma canını sen sıkıntı yaparsan hissederler huysuslanırlar.

evet canım aynen öyle..
inşallah sağlıklı olsunlarda her türlü uğraşıcaz nasıl olsa..
Allah büyüktür..

Valla arkadaşım Allah yardım ediyor, başka biri olsa ya da başka zaman olsa bu tempoya dayanamaz ama zorluğuyla birlikte Allah tatlılığını da veriyor diyor.

Ki görsen, 3 çocuk annesi demezsin. Her sabah özenli gelir, makyajını saçını yapar.

hap kullanıyordum valla kistlerim için:KK53::KK53:. eşimde temmuz gibi sınavım var sonrasında düşünelim diyordu:KK9:. Hap map işlemedi yani önemle duyrulur:KK53::KK53:

tabiki verir..
ama doktorlar işte takip yapmak istemiyor...3üzde prof a falan gitmek lazım...
deneyimi çok olmayan doktorlar hemen birini alalım modunda malesef...

benimkide başlarda istemiyodu hamile olduğumu söyleyince çok sevindi inanamadı..
hep içimden ikiz geçiyodu doktor tek bebek dediğinde bile..
ikiz nasıl bakarız falan diyodu..
sonraki muayenede doktor ikiz diyince ağladık bizde sevinçten..
öyle dediklerine bakma senden çok sevinir...

benim bi arkadaşımın eşide istemiyordu çocuk onlarında ikiz oldu kızdan çok sevindi adam :)

helal olsun valla..
bende inşallah sağlıkla doğumu yaptıktan sonra emzirme de bitince sıkı bir diyet ve rejime başlıycam..
zayıf anniş olmak istiyorum :KK16:
hemde yoksa işyerindeki pis dedikoducular insanı intihara sürüklerler..
daha şimdiden bak hiç kilo almadım ona laf edemiyolar aa senin yüzün şişmiş diyip duruyolar..
illa laf sokucak bişeyler buluyolar..
lan tabi şişecek uyku mu uyuyabiliyoruz sanki...
ödem oluyo hep...

evet canım aynen öyle..
inşallah sağlıklı olsunlarda her türlü uğraşıcaz nasıl olsa..
Allah büyüktür..

aynen öyle canım ALLAH büyük sen içini ferah tut RABBİMin kolaylık verecegine inan RABBİM verir kolaylıgını:)
banada üçüz verir inşallah sağlıklı hayırlı

X