Yaza Merhaba Çekilişi

aslında cok guzel kuydu köşelerimiz var. Hıdırlık var afyon kalesi var..Ska bir yana o bilememiş. Eski mahalleler restore edildi süper oldu:2:.
2016'da Türkiyenin en büyük alışveriş merkezi açılacak. Afyon merkez nüfüs 300.000 alışveriş merkezi kapasıtesi 500.000 :KK1::KK1::KK1:.
Güzel ülkem benim :KK24::KK24:

o da daha hiç çıkmamıştı çarşıyada beraber keşfetmeye çalışalım dedik beceremedik :KK53: cafe mania diye bi yer var orda oturduk butun gün :KK53:

artık yolum tekrar düşerse oralara sen gezdirirsin beni :KK55:

aslında cok guzel kuydu köşelerimiz var. Hıdırlık var afyon kalesi var..Ska bir yana o bilememiş. Eski mahalleler restore edildi süper oldu:2:.
2016'da Türkiyenin en büyük alışveriş merkezi açılacak. Afyon merkez nüfüs 300.000 alışveriş merkezi kapasıtesi 500.000 :KK1::KK1::KK1:.
Güzel ülkem benim :KK24::KK24:
Avm yi yapanlar mesaj vermişler Afyonlulara "üreyin"diye..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

sorma adıda çakma Afpark:KK1:..
neyse bekleyip göreciğizzz..Ama ben bu Afyon kadar emlak piyasası pahalı bir yer daha görmedim.Sanırım ondan:KK1:

hadi yaa o kadar pahalı mı evlerr :KK53::KK53: hiç de öyle gözükmüyor merkezi ama 7 saatte o kadar büyük analiz de yapamam tabi :KK33:

Ayyyy şimdi okudum Gamzecim senin adına mutlu oldum. Burdaki kocaman yürekli arkadaşlarımın da gönüllerine sağlık:KK16::KK16:

Zeynepciğimin de kesesine bereket, Allah çocuklarına sağlık versin.

Diğer kargo kimin bilemiyorum ama, burdan birinin olsa söylerdi diye düşünüyorum.

amin canım inşallahhh:KK16:

mavişte bayaaa okudu okudu çıktı.... $Adsýz.jpg

X