Yaza Merhaba Çekilişi

gamzemmm hayırlı ugurlu olsun canımm :KK16::KK16::KK16:

zeynep in hediye gönderdigini biliyordum ben :KK1: aslında ben de katkıda bulunmayı çok istedim ama bu ara hem yogunum hem de maddi açıdan biraz sıkışığım kusura bakma emi canım :KK17:

nurdanım kusur mu olur o nasıl bir söz :KK50: benim yanıma bu kadar güzel dostluklar kar kalmışken hediye mi görür gözüm:KK16:

günaydın kızlar

anca girebiliyorum çok yoğundum sabah hediyelerim geldi iki ayrı kişiden geldi ama birinin kim olduğunu bilmiyorum biri Zeynep:KK16: sabah yoğunluğunda kargoyu bekletmemek için ikisini de almış bulundum:KK31: aldıktan sonra birinin Zeynep olduğunu öğrendim zaten.
Zeynep cnm çok saolasın o kadar mutlu oldum ki şimdi bakabildim akşam fotoları atarım:KK16: ikizlerin için tişört istemiştin ya cinsiyetlerini öğren hem sana loğusa tacı yapıcam hemde tişörtleri gamze teyzesinden olacak:KK16:mektubun ayrıca benim için çok önemli çok özeldi saolasın cnm:KK16::KK16:

diğer hediye erkek ismi yazıyor hangi ilden geldiği de yazmıyor acaba mavişin hediyesi mi bilemedim içinden mektup falan da çıkmadı ben mavişin numarasını silmiştim yazamıyorum sen misin diye:KK31:
Canım hayırlı olsun,iyi günlerde kullan bitanem..:KK16:
Zeyyn kesene bereket benim gönlü bol arkadaşım.:KK54:
Bu arada ne kadar çabuk gitmiş.:26:

bana şefkat göster :KK19:

:KK16::KK16::KK16: daha da güzel günlerimiz olacak ki bizimm :KK16::KK16:

kuzum bu arada zeynep dışında geleen bir hediye daha var ya onun üzerinde gönderilme tarihi var mı bi ona baksaydın :26:

amin cnm inş:KK16:keşke istanbulda olmuş olsaydım ama birgün yolum düşerse hepinize haber vereceğim geleceğimi:KK9::KK9:
şimdi baktım cnm kargonun yazısının altında kalmış ayın 7 haziranda gönderilmiş:KK31:

amin cnm inş:KK16:keşke istanbulda olmuş olsaydım ama birgün yolum düşerse hepinize haber vereceğim geleceğimi:KK9::KK9:
şimdi baktım cnm kargonun yazısının altında kalmış ayın 7 haziranda gönderilmiş:KK31:

eger ki mavişse bile hediyeyi gönderen demek ki söyledigi tarihte göndermemiş :26: neyse amaann bir çekiliş daha öyle yada böyle tamamlandı diyelim ve önümüze bakalmm :KK16::KK16:

yaa hakkaten ramazandan sonra hep beraber istanbulda toplaşsak ya ne güzel olur :KK16::KK16: ( kesin asmu dan fırça yiyecem şimdi, aynı şehirde görüşemedik başka yerlere gitme planı yapıyon diye :KK53::KK53: )

bana şefkat göster :KK19:

:KK16::KK16::KK16: daha da güzel günlerimiz olacak ki bizimm :KK16::KK16:

kuzum bu arada zeynep dışında geleen bir hediye daha var ya onun üzerinde gönderilme tarihi var mı bi ona baksaydın :26:

:KK25::KK25::KK25: ama ben bi başımayım buralarda :KK50::KK50:

gamze terkar hayırlı olsun. bende çok niyetlendim biliyosun. :KK31:

truee hoşgeldinn kuzum

eger ki mavişse bile hediyeyi gönderen demek ki söyledigi tarihte göndermemiş :26: neyse amaann bir çekiliş daha öyle yada böyle tamamlandı diyelim ve önümüze bakalmm :KK16::KK16:

yaa hakkaten ramazandan sonra hep beraber istanbulda toplaşsak ya ne güzel olur :KK16::KK16: ( kesin asmu dan fırça yiyecem şimdi, aynı şehirde görüşemedik başka yerlere gitme planı yapıyon diye :KK53::KK53: )

:KK60: :KK60: aynen aynen sen neyine güveniyosun :KK9::KK9::KK9::KK9:

valla cnm birgün uçağa atlayıp gelmek istiyorum eşimi ikna çabasındayım:KK9:berfinin bekar evinde kalırım diye düşünüyorum ama o ister mi bilmem:KK37::KK37::KK9::KK9:

:KK25::KK25::KK25: ama ben bi başımayım buralarda :KK50::KK50:

gamze terkar hayırlı olsun. bende çok niyetlendim biliyosun. :KK31:

truee hoşgeldinn kuzum

cnm bilmez olur muyum bakarsın başka çekilişte birbirimize çıkarız:KK16::KK16:

Selam kızlarrrrrrrrrrrr:KK16:

Gözümden uyku akıyor resmen, gece rahat uyuyamadım, şimdi esne dur:KK31:

Afyonda toplanın ALLAH ALLAH. Ne varmış foseptik kuyusuna dönen İstanbulunuzda:KK37:

1 hafta sonra pılımı pırtımı toplayıp ankaradan ayrılıp yanına gelecem mutlu musun :63: :63:

ozaman bakalım ben olacakmıyım :KK14::KK14:

valla cnm birgün uçağa atlayıp gelmek istiyorum eşimi ikna çabasındayım:KK9:berfinin bekar evinde kalırım diye düşünüyorum ama o ister mi bilmem:KK37::KK37::KK9::KK9:

cnm bilmez olur muyum bakarsın başka çekilişte birbirimize çıkarız:KK16::KK16:

bunun hayali bile beni çok mutlu ediyo biliyomusun :KK31::KK31:
inşALLAH olur gelirsin. bana güzel yemekler yaparsın :KK60:

bi yogunlugum olmayacak ya o zamana ona güveniyorum :KK53: işsiz bir insan olacam sonuçta :KK33:

aaaa berfin bize yakın oturuyor biliyor muydun sen bunu :KK23::KK23:
evet ama gamzenin geldiği gün seni çağırmicam :63:
8marttan hatta öncesinden beri güya senle görüşcez :63:
arkanı dön ve git istenmiyorsun artık. bir zamanlar sende bana acımadın :KK14:

Son düzenleme:
Gamzem hediyelerinı güle güle kullan. Zey seninde kesene bereket canım. Resimleri bekliyoruz:KK16:.
Bundan sonra kapalı çekiliş edelim. İhale usulu-kapalı zarf:KK1:

X