Yaza Merhaba Çekilişi

aaa keşke bırakmasaydın evet , ben çok sıkıldım ama bu sınavlardan yaaa üfff

üni.de son senemdi adapte olamadım tez falan yazıyodum bıraktım bende..bırakmasam geçen sene bitcekti..
gerçi memuriyette bir faydası olmuyo..
şimdi yüksek yapmayı düşünüyorum.. bakalım kısmet..

üni.de son senemdi adapte olamadım tez falan yazıyodum bıraktım bende..bırakmasam geçen sene bitcekti..
gerçi memuriyette bir faydası olmuyo..
şimdi yüksek yapmayı düşünüyorum.. bakalım kısmet..

hımm aynen bana da bi faydası olmıycakta işte

hadi bakalım hayırlısı bende istiyorum

inşallah canım .
iğne yağlı birşey canım. Düşük önlemek için. Haftada bir vuruldugu halde böyleyim canım.
Berbat bir iğne berbat
Bize balayı falan neee..
Hamilelikte bile balayımız yok arkadaş ya

hahaha olsun napalım sağlıkla doğsunlarda popişlerini ısırıcam ağlata ağlata
mide bulantın falan var mı canım varsa sade sodaya limon sık iç bir de tost çok iyi geliyor ben 2 hafta öyle beslendim..

hahaha olsun napalım sağlıkla doğsunlarda popişlerini ısırıcam ağlata ağlata
mide bulantın falan var mı canım varsa sade sodaya limon sık iç bir de tost çok iyi geliyor ben 2 hafta öyle beslendim..

bulantı fena ama sabah bulantısı var bende. leblebinin her çeşitini öğrendim. Tuzlu-tuzsuz kavrulmuş az kavrulmuş, sarı beyaz....
Çubuk kraker birde canım..
Sabah titreye titreye gidiyorum resmen wc'ye. Bu da geçecek inşallah. Çalışanlar için çok zor ama ya

evet çalışınca zor halden de anlamıyolar..
özellikle erkekler...
bizim müdür çok abartıyosunuz bizim hanımda iki tane doğurdu dedi..
hanımınız doğurmuş siz değil dedim bende...
geçer canım 12-13. ten sonra azalır bayaa...

öyle mi dedi yuh ya.. Sende devlettemisin canım özelde mi?.
Bizim müdür de öyle bugün denetim vardi. Ben gidemicem dedim ee bende gidemicem dedi.
O zaman arkadaşlardan biri gitsin iyi değilim ben dedim. Neyin var kırıklık mı diyor..Adam hamileliği kırıklık olarak görüyor. Neyse inat ettim gitmedim. Popomun üzerine oturamıyorum araba ile yolculuk ettirecek bana..
YIIIKKk yaaaaaa

heheheh yok kızım anlamıyolar karnın çıkmadan...
devletteyim canım
bizim burda geçen gün bir etkinlik vardı..
2 km yüriycen giderken dönerkende aynen yüriycen..
anıta çelenk koyup gelcen...
aynı adam gelmiş bana hadi hadi diyo..
dedim 4 aylık hamileyim bir yere yürüyemem..
haaaa dedi..
bir de bana çok yürümek yasak ikiz olduğu için..
ama tek bebek bekleyenlerin yürümesi lazım tabi...
sende arada bir hatırlat hamile olduğunu....

Son düzenleme:

tabi canım ya şu riskli 3 ayı atlatayım bende rahat ederim ama şimdi ilaç kullanıorum ya o sersem yaptı beni.Zaten doktorum 3. aydan sonra sana egzersiz listesi vericem dedi. Artık ne verecekse:26:

tabi canım ya şu riskli 3 ayı atlatayım bende rahat ederim ama şimdi ilaç kullanıorum ya o sersem yaptı beni.Zaten doktorum 3. aydan sonra sana egzersiz listesi vericem dedi. Artık ne verecekse:26:

bacak hareketleri falandır büyük ihtimalle..
bana da ikiz olduğunu öğrenince çarşı pazar dolanma dön soluna yat dedi

bacak hareketleri falandır büyük ihtimalle..
bana da ikiz olduğunu öğrenince çarşı pazar dolanma dön soluna yat dedi

Bende her an süprizle karşılaşabilirim canım belli olmaz.
Bir arkadaşı 3. ayn sonunda ikiz oldugunu öğrendi

günaydın kızlar

anca girebiliyorum çok yoğundum sabah hediyelerim geldi iki ayrı kişiden geldi ama birinin kim olduğunu bilmiyorum biri Zeynep sabah yoğunluğunda kargoyu bekletmemek için ikisini de almış bulundum aldıktan sonra birinin Zeynep olduğunu öğrendim zaten.
Zeynep cnm çok saolasın o kadar mutlu oldum ki şimdi bakabildim akşam fotoları atarım ikizlerin için tişört istemiştin ya cinsiyetlerini öğren hem sana loğusa tacı yapıcam hemde tişörtleri gamze teyzesinden olacakmektubun ayrıca benim için çok önemli çok özeldi saolasın cnm

diğer hediye erkek ismi yazıyor hangi ilden geldiği de yazmıyor acaba mavişin hediyesi mi bilemedim içinden mektup falan da çıkmadı ben mavişin numarasını silmiştim yazamıyorum sen misin diye

günaydın kuzum kesesine bereket zeynebin.
diğeride keşke almasaydın

Son düzenleme:
günaydın kuzum kesesine bereket zeynebin.
diğeride keşke almasaydın

kuzum valla o kadar yoğundum ki pazarlamacıların hepsi pazartesi günü başımda oluyor o mu emin de değilim şanssızlık aynı gün geldi kargolar aynı kargo şirketine vermişler ki eğer oysa onunda kesesine bereket ama zeynebin ki kadar mutluluk vermedi bana eşimde burdaydı iyiliğini karşılıksız bırakma diyor dedim iyi bir arkadaş kazandım bırakırmıyım hiç allah ondan bin kere razı olsunhepinizi çok seviyorum kızlar bu çekiliş böyle oldu ama aramızda yapacağımız çekilişler sorunsuz çok güzel olacak inş

gamzemmm hayırlı ugurlu olsun canımm

zeynep in hediye gönderdigini biliyordum ben aslında ben de katkıda bulunmayı çok istedim ama bu ara hem yogunum hem de maddi açıdan biraz sıkışığım kusura bakma emi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…