Yaza Merhaba Çekilişi

meltem sende yazsana sefimliye.. senin kurbanın ya..
bilemiyorum hediyelerini aldı çekildi. bunu kendine nasıl yakıştırdı :26:

zeynep yerinde olsam kesinlikle karışmazdım verdin numarasını isteyen ilgilensin..

öncelikle attığım özel mesajı kopyalıyayım;

selam. hala katilimden bir ses seda yok.mesaj attım pazara kadar buradayım diye ama pek umrunda olmadı cevap dahi vermedi. yani ne olacak nasıl bir çözüm yolu üretebiliriz. ?

ayrıca soli için gösterdiğin hassasiyeti, yani özel mesaj atmayı felan keşke benim içinde gösterseydin. resmen kendimi dışlanmış hissettim. neyse cidden çok çok pişmanım katıldığıma. bu kadar kötü bir organizasyon olmasını beklemiyordum.

bir hakaret ya da seni rencide edicek bir kelime bul burada? herkesin içinde özür dileyeceğim.burda insanları galeyana getirmişşin sanki sana ağıza alınmayacak laflar etmişim gibi. kendini acındırmayı çok iyi başarmışsın.

buda sana soli nin yazdığı mesaj;

Zeynep cnm teşekkür ederim hem bana gönderdiğin mesaj için hemde şimdi yazdıkların için.

demek ki özel olarak bir mesaj atılmış ama bende madur olmama rağmen bana özelden bir kusura bakma dahi yazmadın. ayrıca tabiki sana soracağım sana mesaj atacağım bu planlamayı sen yaptığın için gidip başkasına mı soracağım. ayrıca ne kadar yüklenmeyi bekleyen arkadaşlar var mış ki , ifade etmemi beklemeden dalmışlar hepsi. hamileymişssin şaka gibi sanki ben karnımda taş taşıyordum. ayy kusura bakma bu halinle kırdığım için pardon sen yanlış lanse edip bu kadar insanı üstüme yüklediğin için. eylül sana da tek lafım allah gözünü öyle bi doyursun ki mala mülke doy. hakkımı da helal etmiyorum kimseye bu kadar söylenilen lafa... lütfen kimse de bir şey yazmasın.

zaten sana demişim senin yapabilecek bir şeyin yok, yazdıklarımı değişik şekilde lanse etmen çok komik mi desem ne desem bilemedim.

Katılıyorum bende bir daha yazmıcam,bak şimdi pişman oldum.

ceylin ben 1saatte elimde bir bavulla aldım hediyeleri :26::26::26:
kesinlikle kabul etmiyorum işlerinin olduğunu..

işleri olsa bile, insanlık adına, insan bir haber verir..
kendimi düşünüyorum. böyle olsam napardım? göndermemiş olsam kendimi nekadar kötü hissederdim :26: herhalde hergün arardım kurbanımı :26::26: nasıl içleri rahat ediyor..

SEFİMLİ ve MAVİŞİM göndermeyecekseniz açık açık söyleyin. kimse sizinle uğraşmak zorunda değil..

sen mi karar veriyorsun benim layiğime?

seviyeme düşme ha? şu kullandığın kelimeler için kendinden utan derdim ama utansan zaten yazmazsın.

bak arkadaşım yazılanları önce güzelce oku Zeynep bana neden kusura bakma mesajı atsın ki ben ondan katilimin adını soyadını rica ettim o da eve gidince bana yazmış ben evden buraya giremediğim için sabah gördüm ve teşekkür ettim kendisine çünkü özel bir işimi yaptırdım onu ilgilendirmeyen bir şey istedim ondan evet ilgilendirmiyor çünkü bizler bireyiz sorumluluklarımızın farkındayız katillerimiz sorumluluk sahibi olmadığı için çekilişte ön ayak olan kişide Zeynep olduğu için ister istemez böyle bir ricada bulundum hepsi bu

şekerlik bu arada kimse bişi yazmasın demişsin benim yazdığım yazıya istinaden böyle bir mesaj attığını düşündüğüm için kendimi ifade etmek amacıyla yazdım ayrıca senin de hamile olduğunu unutmuşsum kimse karnında taş taşımaz bu olayların hepsi sorumsuzluk yüzünden oldu fazla gerilmeye gerek yok...

sanada hayırlı doğumlar arkadaşım sen dışlanmadın böyle düşünme ben gerçekten böyle düşünmene sebep olduğumu düşündüğüm için üzüldüm

Son düzenleme:

peki bana açıklar mısın yazdığım mesajda herhangi kalp kırıcı bir kelime , hakaret içeren bir sözcük, ona kişiliğine karakterine dair herhangi küçüçük bir şey var mı? ne seviyesizliğim kalmış ne o kalmış ne bu kalmış. yanlış lanse etmeye değer miydi? ben ona özel mesaj atmışım, dönebilir di neden böyle düşündüğümü sorgulabilirdi? ayrıca bana ne numara verdi ne adını ne de soyadını. sevimli bana watsaptan yazmasa öğrenmeyecektim bile... tabikide dışlanmış hissederim kendimi.

Msj at tatlım,sor bakalım hangi kargo firmasına vermiş.

valla cnm ben ilk verdim dediği günün ertesi günü hangi kargoya verdin diye mesaj attım daha da uğraşmak istemiyorum şirketteyim 12 saat burdayım gönderdiyse elbet elime ulaşır büyük firmalara sordum gönderilen bişi yok ptt kargodanda isimle sorgulama yapılmıyormuş bekliyorum artık

bu yaptığın hiç hoş değil yok hakkımı helal etmiyorum da yok allah gözünü doyursun falan ne kadar ağır kelimeler ki ben seni kırmamak için bu kadar uğraşırken ayıp şu yaptığın

özensiz bir şekilde benim yazdıklarımı hiç dikkate almadan hazırlamış olmaana rağmen sadece ufak bir sitemde bulundum başka da bişey yazmadım sana ama ettiğin şu laflara bak bu bir çekişilse herkes üstüne düşeni yapıcak tanıtım topiğinden anlatılanlara bakılarak hediyeler en güzel şekilde hazırlanıcak

maddi durumu şu anda hediye almaya müsait olmayan katılmıycak bu kadar basit bunun malla mülkle ne ilgisi var anlayamadım ne kadar ağır ve hiç haketmediğim bir şey yazmışsın gerçekten yakıştıramadım yaa ayıpp alt tarafı eğlenmek sohbet etmek amacıyla yapılan bir çekiliş şu hale gelmesine çok üzüldüm gerildim bende çok

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylicek söz bulamıyorum vallahi.

cnm yukarda kırmızı ile boyadığım kelimeleri bana da yazsan kırılırdım çünkü Zeynep ön ayak oldu katıldığıma pişman oldum kötü bir organizasyon demek bende gayet kırıcı. bu arada sen isim telefon istedin de Zeynep mi göndermedi ben istediğim için bana yardımcı oldu. Zeynep üstüne düşen herşeyi yaptı bana göre geçmiş yazılarındada var mavişe mesaj attım sefimliye mesaj attım diye yazdı bunların hiçbirini ben istemedim katillerimiz neden bize değilde zeynebe bilgi veriyorlar onuda anlamış değilim ikimizin başına böyle bir şey geldi ama inan aklımdan çok kötü bir organizasyon demek pişman oldum demek geçmedi sadece bir daha katılmam dedim ama sonra kızlar çözüm ürettikçe bende katılırım dedim hatta bir sonrakini ben yönetebilirim bile dedim çünkü biliyorum ki burda kalanlarımızın hiçbirinin içinde kötü niyet yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…