Yaza Merhaba Çekilişi

şekerlik arkadaşım zeynebin benle özel olarak ilgilendiği falan yok sadece kendisinden bir şey rica ettim katilimin adını soyadını yazmasını ve kargolardan acaba hangi kargoya verdi hediyemi onu öğrenmek istedim gerçi başarılı olamadım ama böyle bir şey aklına geleceğini düşünseydim açık açık yazardım gizli kapaklı yapılan bişi yok dışlanmış hissetmenede gerek yok lütfen biraz duyarlı olalım mesaj attığın kişi hamile bir birimizi kırmamaya özen gösterelim özelliklede 3 canlı olan bir arkadaşımız için daha hassas olmalıyız

Sevgili şekerlik,
Gerek var mıydı kalp kırmaya?
Zeyynin bu konuda hiç bir suçu yok.
Solinin katili için neler dediysek sizin katiliniz içinde aynı şeyleri söyledik burda.
Katilinizle ilgili bir sorun var burda,cvp vermiyor ne yapsın zeyy?bende msj attım katilinize ama cvp gelmedi.
Madem bir sıkıntınız var keşke özelden yazacağınıza direkt topiğe yazsaydınız.
Burda farklı yazıp özelden farklı yazınca iyi niyetten şüphelenirim ben.
Hediye alamayan tüm arkadaşlarımız için "hepimiz"çırpınıyoruz günlerdir.

bırak ALLAH aşkına uğraşma.. SEFİMLinin göndermemesi senin sorunun değil.. bu çekliş. tanımadığımız insanlar olduğu için böyle şeyler olabilir. bunu ayırt edebilecek yaştayız..

EYLÜL, şekerlik senin katilindi dımı ? bişi derdim ama neyse

sanırım ben topikte çok konuştuğum ve herkes bana yorum yaptığı için böyle düşündü kimsenin benle özel olarak ilgilendiği yok saolsun kızlar düşüncelerini paylaşıyorlar bende senin gibi katil maduruyum cnm hala bekliyorum maviş gönderdim dedi ama hangi kargo bilmiyorum seninde hediyelerin inş bir an önce eline ulaşır

evet canım bence de neyse

bu çekiliş niye böyle oldu yaaa çok üzgünüm bende keşke böyle olmasaydıı

valla canım o da girip konuşsaydı girmiycem dedi hevesim kaçtı hediyelerimi almasamda olur bu saatten sonra önemli değil dedi..
topikte de dedi bunları özelden de...
sonrada kalkmış bana bu mesajı atmış...
gerçekten çok üzüldüğüm için sizinle paylaşmak istedim...

bende gerçekten çok üzüldüm cnm ikimizde mağduruz ama hiç suçu olmayan kişilerde suçlu aramaya gerek yok bence

Sevimlii bugün 02:54 de girmişsin siteye,sana başka birşey demiyorum.

ya benim aklıma ne geliyo biliyo musunuz kimsenin günahını da almak istemem ama sadece şu anki gidişata göre söylüyorum sanki göndermeyenler kendi hediyelerini aldı kendileri göndermedi göndermiycek gibi hissediyorum :26:

Sevimlii bugün 02:54 de girmişsin siteye,sana başka birşey demiyorum.

ben ona mesaj attım siteye giriyosun da lütfedip iki kelime yazmıyosun diye..
bana uzun bir cevap yazmıştı sildim keşke silmeseydim..
işte "topiğe giremiyorum ben hastalıkla uğraşıyorum müsait olunca yollıycam kurbanıma söylersin telefonu elime alamıyorum" yazmıştı..
bende "topiğe senin yerine biri giriyo o zaman haberin olsun ayrıcabu mesajı bana değil kurbanına atman lazım" dedim..
ama sonra bir daha cevap vermedi..

Sefimlii hanımın profiline girdin baktım son giriş tarihine hatta inkar olur falan diye fotosunuda çektim.
Ayıpp başka birşey demiyorum.

SEFİMLİİ lütfen göndermeyeceksen gel açık açık yaz GÖNDERMEYECEĞİM diye.
Biraz saygıyı hak ettiğimizi düşünüyorum.

SEFİMLİİ lütfen göndermeyeceksen gel açık açık yaz GÖNDERMEYECEĞİM diye.
Biraz saygıyı hak ettiğimizi düşünüyorum.

ben şimdi kendisine telefondan bir mesaj yazıcam daha da kimseye karışmıyorum bundan sonra...

valla ben muhabbetim kiminle çoksa onunla ilgilenirim her manada ama. Seninle paylaşımlarımız çok ki ilginenmek istiyoruz. Onunla da muhabbetimiz olsa ilgilenirdik. Lakin yok,lakin gizli kapaklı mesaj atma yoluna gidiliyor..
Zeyy elini şapkanın içine sokup tavşan mı çıkartıversin ne yapsın şekerlik???

neyse boşver sende üzülme yapıcak bir şey yok...

Zeynep sana da yazik ya.
Hamile halinde ugrasiyorsun.
Yazik günah ya hu.
Utanmiyorda galiba bu arkadaş
Bu zaman olmuş daha gondermemis.
Bence gondermezde daha hediyemialdim ben gerisi. Umrumda değil diyor
Kendi hasta esi dostu yokmu onlar aldin.
Yalan bence bahane.
Yani ben hasta olsam da giderim, çok hastaysam birini gönderir aldiririm ya.
Büyük kkonuşmak istemiyorum da olmaz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…