Yaza Merhaba Çekilişi

Günaydın kızlar, Sefimli arkadaş ilk zamanlar online oluyordu hep.Başına bişeymi geldi diyeceğim foruma girmiş sabah.Birşey olsa giremezdi sanırım.ama çok ayıp insan bir cevap bari verir.Kimse kırılmasın ama banada kasti yapılıyor gibi geliyor.:KK47::KK47:
Diğer katilde mavisim51 mi oda çok online oluyordu.Odamı cevap vermiyor:26:

Günaydınlar :KK31: ne güzel konuştuk sohbet ettik ilk başından beri aradaki bu pürüzler olmasaydı keşke
hediyelerine kavuşamayan arkadaşlara üzülüyorum biz kavuşmuş olsak bile onların kavuşamaması hevesimizi kırıyo gerçekten :KK19:

Günaydın kızlar, Sefimli arkadaş ilk zamanlar online oluyordu hep.Başına bişeymi geldi diyeceğim foruma girmiş sabah.Birşey olsa giremezdi sanırım.ama çok ayıp insan bir cevap bari verir.Kimse kırılmasın ama banada kasti yapılıyor gibi geliyor.:KK47::KK47:

Zeynep mesaj atmış cnm ona dönmüş ama bana hala dönmedi o kadar mesaj attım:KK31: neyse artık iyi niyetli düşünemiyorum hediye beklentimde yok heves kaçtı mı eskisi gibi yerine gelmiyor maalesef diğer çekilişlerde paketleri açarken çok duygulanıyordum ama hediyelerim gelince aynı duyguyu taşır mıyım bilmiyorum yine de kesesine bereket

Zeynep mesaj atmış cnm ona dönmüş ama bana hala dönmedi o kadar mesaj attım:KK31: neyse artık iyi niyetli düşünemiyorum hediye beklentimde yok heves kaçtı mı eskisi gibi yerine gelmiyor maalesef diğer çekilişlerde paketleri açarken çok duygulanıyordum ama hediyelerim gelince aynı duyguyu taşır mıyım bilmiyorum yine de kesesine bereket

Haklısın canım, ben de pek hevesli olmamıştım. İnsanda heves mi bırakıyor sanki bu tip davranışlar:26:

Çok haklısın tatlım..:KK50:

mavisim hediyelerini vermiş kargoya...
sefimliden haber yok...

mavisim hediyelerini vermiş kargoya...
sefimliden haber yok...

Duygumu kalır canım insan hem üzlür hem kızar yani.Hayır madem ayarlayamıyacaksın kendini girmiceksin böyle şeylere, kimsenin kimseyi kırmaya hakkı yokki. Eglenmeye geliyor herkes buraya zorla hedıye aldırır gibi arkalarından ugraşmak zorunda değilki kimse.Koca koca insanlarız bilinçli olarak katıldık çekilişe.Sefimli arkadaşında kasti yaptıgı düşüncesindeyim:KK19:

Duygumu kalır canım insan hem üzlür hem kızar yani.Hayır madem ayarlayamıyacaksın kendini girmiceksin böyle şeylere, kimsenin kimseyi kırmaya hakkı yokki. Eglenmeye geliyor herkes buraya zorla hedıye aldırır gibi arkalarından ugraşmak zorunda değilki kimse.Koca koca insanlarız bilinçli olarak katıldık çekilişe.Sefimli arkadaşında kasti yaptıgı düşüncesindeyim:KK19:

hayır bir de mavisim in katili bendim..
çok üzüldüm gerçekten ben o kadar emek harcadım zamanında yetiştiriyim diye koşturdum..
o daha yeni yolluyo kurbanına..
offffff:KK47:

Arkadaşlar,tamam gönderemediniz yada göndermediniz ama bari topiğe girip bir iki kelime yazın.
Alamadıysanız canınız sağolsun ama lütfen lütfen lütfen birşey yazın.

3 çekilişe de katıldım bi de kitap çekilişine de katıldım ama ben de artık pek katılmayı düşünmüyorum açıkçası
true tu üzcem diye ödüm koptu yeterince ilgilenemiyorum diye
insan aynı hassasiyeti katilinden de bekliyo
hediyesi gelmeyen arkadaşları çok iyi anlıyorum

3 çekilişe de katıldım bi de kitap çekilişine de katıldım ama ben de artık pek katılmayı düşünmüyorum açıkçası
Beni hiççç üzmedin canımmmm..:KK16:
Hatta şaşırmıştım o kadar yoğunlukta nasıl gönderdin diye.:KK1:

cnm bende gulsafa zamanında veremeyeceğim diye çok üzülüyordum ama iş çıkışı kalan herşeyimi halledip teslimat tarihini geçirmemek için ertesi gün hemen kargoya verdim sırf denilen zamanda eline ulaşsın diye dediğin gibi hassasiyet gösteriyoruz hassasiyet bekliyoruz ben şimdiye kadar hep iyi düşündüm ama yazılanlarada hak veriyorum ben çok iyi niyetliyim galiba:KK31:

Üzüldüm bu duruma çok ayıp gerçekten koskoca insanlar böyle düşüncesiz vurdumduymaz ve sorumsuz olmamalı.

Yani kızlar yapacak bir şey yok durum ortada ısrar edemem yolla da yolla diye. zaten bu saatten sonra yolladığı şeyin ne kıymeti var ne bereketi. ama beklerdim bi mesaj atsın durumunu izah etsin bi kusura bakma desin. . . kendine yakıştırıyorsa bu davranışı ben onun adına üzülürüm sadece kaç yaşına insanlarız belirli bi oturmuşluk olmalı davranışlarda.

Yani kızlar yapacak bir şey yok durum ortada ısrar edemem yolla da yolla diye. zaten bu saatten sonra yolladığı şeyin ne kıymeti var ne bereketi. ama beklerdim bi mesaj atsın durumunu izah etsin bi kusura bakma desin. . . kendine yakıştırıyorsa bu davranışı ben onun adına üzülürüm sadece kaç yaşına insanlarız belirli bi oturmuşluk olmalı davranışlarda.

şimdi mesaj atmış bana sefimli "topiğe girdiğim yok kendi derdime düştüm hastayım onunla uğraşıyorum böyle olmasını istemezdim fırsatını bulduğum ilk anda yollıycam kurbanıma iletirsin" demiş...

hayır bir de mavisim in katili bendim..
çok üzüldüm gerçekten ben o kadar emek harcadım zamanında yetiştiriyim diye koşturdum..
o daha yeni yolluyo kurbanına..
offffff:KK47:
her insan bir olmuyor işte malesef..
şimdi mesaj atmış bana sefimli "topiğe girdiğim yok kendi derdime düştüm hastayım onunla uğraşıyorum böyle olmasını istemezdim fırsatını bulduğum ilk anda yollıycam kurbanıma iletirsin" demiş...

:KK50: 1 ay oldu sanırım topık acılalı.Geçmiş olsun ama bu bahane degıl uzun zamanı vardı mesajı bile esirgemiş tamam foruma girilmeyebilinir cep telefonunadamı bakmıyor.

her insan bir olmuyor işte malesef..

:KK50: 1 ay oldu sanırım topık acılalı.Geçmiş olsun ama bu bahane degıl uzun zamanı vardı mesajı bile esirgemiş tamam foruma girilmeyebilinir cep telefonunadamı bakmıyor.

ya işte bende buna çıldırıcam arada ben kalıyorum..
bana bu mesajı atana kadar kurbanına at kardeşim anlamıyorum niye böyle oluyo...

X