Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlarrrr

solitarywoman (katili mavisim51)
sekerlikkk (katili sefimli) hediyelerini daha alamadı malesef...

bende mesaj atıyorum ama cevap alamıyorum katillerinden...
ne yapmamızı önerirsiniz bende zor durumda kaldım :KK43:

günaydın kızlarrrr

günaydın kızlar :KK16::KK16:

gamze gelmedimi hediylerin. ses seda varmı:26:

günaydın :KK3::KK3:

bu ne sorumsuzluktur ben anlamadım ki neden göndermiyolar yaaa :99::99::99::99::99:

günaydın kızlarrrr

kimsenin kalbini kırmak istemem ama çok ayıp yaptıkları.
eywallah işin olur gönderemezsin.(hoş buda geçerli sebep değil :KK20:)
ama en azından insan nezaket icabı bir arar kusura bakma der.. mahçup oldum der..

günaydın :KK3::KK3:

bu ne sorumsuzluktur ben anlamadım ki neden göndermiyolar yaaa :99::99::99::99::99:

kimsenin kalbini kırmak istemem ama çok ayıp yaptıkları.
eywallah işin olur gönderemezsin.(hoş buda geçerli sebep değil :KK20:)
ama en azından insan nezaket icabı bir arar kusura bakma der.. mahçup oldum der..

valla kızlar haklısınız geri dönüşte yapmıyolar ama bunları tartışmanın anlamı yok işte şu anda...ne yapabiliriz o önemli? :KK31:

valla kızlar haklısınız geri dönüşte yapmıyolar ama bunları tartışmanın anlamı yok işte şu anda...ne yapabiliriz o önemli? :KK31:

bu perşembeye kadar bekleyelim. eğer gelmezse ben gamzenin katili olmaya adayım :KK16::KK16: perşembe günügüzel bir paket yapıp, cuma günü gönderebilirim :KK16:

Son düzenleme:
günaydın kızlar

evet hediyelerimi alamadım daha beni üzen hediyelerimi alamamak değil çarşamba günü hediyelerini vereceğim mesajından sonra hiç ses seda çıkmaması watsapptan yazıyorum okundu iletisi alıyorum ama cevap vermiyor malesef:KK31:cumartesi günü isyan ettim artık mesaj attım ama ona da dönmedi katilim

bu perşembeye kadar bekleyelim. eğer gelmezse ben gamzenin katili olmaya adayım :KK16::KK16: perşembe günügüzel bir paket yapıp, cuma günü gönderebilirim :KK16:

cnm benim ya:KK54::KK54: saolasın düşünmen yeter ama katilim kendi hediyelerini aldı ondan hediye bekleyen bir kurbanının olduğunu unutması kötü:KK31:büyük ihtimalle pttye verdi bugün umutluyum gelir diye düşünüyorum ama belirsizlik üzüyor beni:KK31:

günaydın kızlar

evet hediyelerimi alamadım daha beni üzen hediyelerimi alamamak değil çarşamba günü hediyelerini vereceğim mesajından sonra hiç ses seda çıkmaması watsapptan yazıyorum okundu iletisi alıyorum ama cevap vermiyor malesef:KK31:cumartesi günü isyan ettim artık mesaj attım ama ona da dönmedi katilim

:KK53::KK53::KK53: hadi göndermedi neden mesajlarına cevap vermiyo ki insan en azından gönderemedim vs der :KK20::KK20::KK20:

günaydın herkeseee ben döndüm :KK16:
dün gece hediyelerime kavuştum ama katilim isim yazmamış hediyelerin içinde ismim yazılı demiş ama onu da bulamadım :KK30:
foto akşam çekip eklemeye çalışıcam

günaydın kızlarrrr

Aklıma hiçbir şey gelmiyor, hepimiz bi koldan mı yazsak ne yapsak bilemedim:26:

günaydın kızlar

Hayır niye dönmüyor onu da anlamadım, tamam geciktin bu yeterince kötü ama cevap vermeyerek daha kötü yapıyorsun her şeyi be arkadaşım.

Üstelik ilk zamanlar oldukça aktifti, hatta hazırladıklarnın bile resmini çekip eklemişti.

...................

Ya bilmiyorum, benim bu çekiliş işinden çok fena hevesim kaçtı. Daha da katılmam sanırım.

Aklıma hiçbir şey gelmiyor, hepimiz bi koldan mı yazsak ne yapsak bilemedim:26:

Hayır niye dönmüyor onu da anlamadım, tamam geciktin bu yeterince kötü ama cevap vermeyerek daha kötü yapıyorsun her şeyi be arkadaşım.

Üstelik ilk zamanlar oldukça aktifti, hatta hazırladıklarnın bile resmini çekip eklemişti.

...................

Ya bilmiyorum, benim bu çekiliş işinden çok fena hevesim kaçtı. Daha da katılmam sanırım.

valla cnm çekilişe katılmam diyenler olmuştu ya o zaman yok o kadarda kötü olamaz demiştim ama bende aynısını düşünüyorum bende bir daha katılmam çekilişe sanırım :KK31:

günaydın kızlarrrr

valla benim o iki arkadaşı bulup bi güzel dövesim vaar :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK22:

katilin toredoydu canım sanırsam..

hee evet olabilir notlardan birinde beni tahmin ettin yazmıştı çünkü
kendisine teşekkür ederim.. birazcık daha özenli bi paket olmasını tercih ederdim ama yoğunmuş kendisi zaten kusuruma bakma da dedi
bi de sütyenim 95 beden :KK30: 80 takıyorum hamilelikle kullanırım artık :KK1:
bi de parfümüm çocuklar için.. ama çok şeker kokuyo :KK16:

valla cnm çekilişe katılmam diyenler olmuştu ya o zaman yok o kadarda kötü olamaz demiştim ama bende aynısını düşünüyorum bende bir daha katılmam çekilişe sanırım :KK31:

Açıkçası ben de bu kadar kötü olacağını beklemezdim. Kendi adıma hediye almak, göndermek çok güzeldi ama belli ki herkes benim kadar zevk almamış, sadece bir şeyler olsun bitsin mantığıyla yaklaşılmış.

Açıkçası ben de bu kadar kötü olacağını beklemezdim. Kendi adıma hediye almak, göndermek çok güzeldi ama belli ki herkes benim kadar zevk almamış, sadece bir şeyler olsun bitsin mantığıyla yaklaşılmış.

ilk defa başıma böyle bir şey geldi cnm birde yalnız değilmişim 2 kişinin başına böyle bişi gelmesi üzücü ilk başından beri diyorum ya bunu görev olarak değil zevk duyarak bir arkadaş kazanacağız mantığıyla yapmak lazım. kendimize nasıl davranılmasını özen gösterilmesini istiyorsak bizde öyle davranmalıyız. inan hiç durumum yoktu bu çekilişe katılırken ama hediyeleşmeyi çok sevdiğim ve sizleri sevdiğim için katıldım. kurbanımın hemen eline ulaşsın diye pttye vermek yerine yurtiçi kargoya 2 katı fiyatına verdim helal hoş olsun ama bende biraz özen beklerdim:KK31:

X