Yaza Merhaba Çekilişi

geçen seferde benim başıma gelmişti en son ben almıştım..
zaten bu saatten sonra gelsede bir şey ifade etmiyor...
benimde bu çekilişte elim sıkışıktı...
8 mart topiğinde çok ısrar oldu yeni çekiliş yapalım diye o yüzden açtık kırmak istemedim..
ama emin olun şu anda en çok ben üzülüyorum..
ikisinede ayrı ayrı mesaj attım..
senin katilin az önce dönüş yaptı kargodaymış hediyelerin..
ama dediğim gibi ben çok üzüldüm..
bu kadar insanı üzmenin bekletmenin bir karşılığı yok malesef...
dediğim gibi bir daha çekiliş yaparsak maksimum 10 kişi kendi aramızda eğlencesine yaparız...

haklısın cnm üzüldükten sonra hediyenin anlamı kalmıyor insan ister istemez içinden çıkanlara değsin bari diyor ne yalan söyleyeyim kesinlikle maddi kaygı güderek girmedim hiç bir çekilişe ama böyle bişi başıma gelince insan düşünüyor beklediğime değsin diye evet bayram çekilişi falan yapılırsa çok güvendiğimiz 10 kişi arasında yapılabilir

hangi kargoya verdi acaba inş bugün elime ulaşır

inşallah canım valla gamzeyede mesaj at dedim..umarım atar..
hediyelerimle gecikmemi telafi etmeye çalıştım dedi..
sefimli den hiç ses yok bu arada...

merhaba kızlar... yani şansız olmak bu olsa gerek. neyse diyemiyorum bir şey umarım geri dönüş yapamayacak kadar ciddi kötü bir durum yoktur ortada. ki watsapptan yazmıştı 2 hafta önce bu hafta için doğum yapacağımı söylemiştim sözde geçen hata yollayacaktı. numarası dahi var. ama ben mesaj atma tenezzülünde bile bulunmadım kendi yazsın diye. sonuçta onun utanıp mahçup olması gerekli iken ben koşturmak istemedim peşinden. sadece zey i bilgilendirdim. neyse kısmet buymuş:) boğazına da yapışamam yolla diye. birde hediye topiğibne baktım kendi hediyelerini güzeelce sergilemiş. keşke aynı hassasiyeti karşı taraf içinde gösterseydi. önemli olan düşünmesiydi bana bir çöp bile yollasa ben mutlu olurdum beni düşündüğü için ama artık geç oldu sanırım. neyse bu onun ayıbı yapacak bir şey yok.

inşallah canım valla gamzeyede mesaj at dedim..umarım atar..
hediyelerimle gecikmemi telafi etmeye çalıştım dedi..
sefimli den hiç ses yok bu arada...

sefimli yapmazdı böyle şeyler ama bişi mi oldu acaba:26: yanlış hatırlamıyorsam özel sebeplerden dolayı geç göndericem demişti 8 mart çekilişinde de vardı sefimli sorun çıkmamıştı:44:

cnm benim ya bu çekilişte bunu yaşayacağımız varmışbende mini mini katilim evlilik hazırlığında yoğun falan dedim ama hangi kargo falan belirsizlikleri beni üzdü herkes hediyesini paylaştı bizde daha tık yok insan ister istemez buruklaşıyor

sefimli yapmazdı böyle şeyler ama bişi mi oldu acaba:26: yanlış hatırlamıyorsam özel sebeplerden dolayı geç göndericem demişti 8 mart çekilişinde de vardı sefimli sorun çıkmamıştı:44:

özel sebepler dediği sanırım bir taşınma durumu vardı...
ama bu durum çekilişe girdiğinden beri vardı...
ilk günden beri de topiğe çok az girdi hep aynı durumu söyleyerek..
sürekli mesaj attım aktif ol diye...
ama o zaman çıksaydı arkadaşım..
bak "missdely" kayınvalidem ameliyat olucak burayı ihmal ederim diye çıktı kız hemen çekilişten..
yani ne şiş yansın ne kebap...
kıza haftaya vericem kargoya demiş geçen hafta..
daha hala ses yok sekerlikkte bana mesaj atıyo sürekli doğal olarak..
haftaya doğum için il değiştiricekmiş o da...
offfffffff

canım bende mesaj attım ama geri dönüş yapmıyo malesef..

haklısın canım. ama bazı şeyleri göze almak gerekir sanırım kazanırsan. seninkiler yoldaymış bak geliyorlarr .. yani tek bahtsız ben kaldım
vardır her şeyde bir hayır diyelim...

Günaydın hanımlar..
Çok üzgünüm hediyesini alamayan arkadaşlar adına,ne desem boş yaa.

gamze ben çok samimiyim. bu bana çok büyük bir zevk verir zaten bekleyelim gelmezse sne kabul etmesende ben öyle yapıcam

Aklıma hiçbir şey gelmiyor, hepimiz bi koldan mı yazsak ne yapsak bilemedim:26:

bi koldan falan yazmaya gerek yok.
çok özür dileyerek söylüyorum ama kendinelerine bu davranışı yakıştırıyorlarsa varsın o şekilde kalsınlar..

eğer benim olsaydı hediyeleri kabul etmeden iade bile ederdim..
bu yapılan saygısızlık terbiyesizlik.. agır konuştum belki ama, mesajlara cevap vermek geri dönmemek..
işlerinin olmasını anlarım. ama insan bi açıklama yapar.. kendini kötü hisseder.. mahçup olur..
kurbanın seni kovalamak zorundamı.. ayıptır..

Son düzenleme:
Soli ve şekerlikten başka alamayan var mı hediyelerini?

gamzenin paketi kargodaymış canım..
sefimliye de (sekerlik in katili) kaç kere mesaj attım topiğe de girmiş bugün ne telefondan ne topikten cevap vermiyor malesef...

Günaydın kızlar Hediyelerini alamayan arkadaşlarım için bende çok üzgünüm

Keşke yaşanmasaydı böyle sorunlar ve sorunsuz halletseydik bu çekilişide..

Buraya eğlenmek, muhabbet etmek, arkadaş edinmek için geliyoruz hepimiz. Kimsenin kimseyi üzmeye hakkı olmadığını düşünüyorum..

Geçen çekilişte bende hediyelerim geç almıştım ama katilim ( altınkaya) mesaj atmıştı ve bu denli üzülmemiştim. Keşke herkes aynı hassasiyeti gösterse..

berfom cnm benim ben senin samimiyetini biliyorum çok duygulandım inanseni seviyorum fıstığım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…