Yaza Merhaba Çekilişi

Normakde bende 7de kalkiyorumda raporlu oldugum ocin bugun 9 da kalktim

o rapordan bende alııcımmm. 1 kere aldım pek guzelmiş.. Bütün sabah proğramlarını izledim. Flashtaki halaya bile hey hey hey diye eşlik ettim.. ohhhhh

oldu bugün giydim hatta:):):) öğrencilerim de beğendi ahaha:):)

Kızlar benim hediyelerim gelmiş, katilim gulsaf'a teşekkür ederim, kesesine bereket:)

ayrıca sevgili katilim, teesüf ederim dün kk girmişsin başka topiklere yazmışsın buraya yazmamışsın kötü katil

bilmem göndermiş sanıodum ben :26: kargo takipten baktım

Aaaaa o göndermemiş miydi?

Margarikotin benim katilim hiç hesabımda yoktu

Ah ulan keşke kargo takibi vermez olaydım
Neyse artık bulmuşsun zaten beni..

Hediyelerinin arasında katilinin kim olduğunu simgeleyen bir şey var , ona baktıkça beni hatırlarsın

herkese merhabalar bugün yoğun otesi bir gündü eve geldim anında mutfağa girdim yemek yedik daha yeni oturdum hemen gelişmelere baktım :)

Günaydınlar güzeller

Elif cicilerini güle güle kullansın,gevezek canım senin de kesene bereket. Maşallah çok zevklisin

teşekkür ederim lavincim sende kavusmussn hediyelerine gözün aydın:)

yağmurrrrrrrrrrrrrr yağmurrrrrrrrrr

geri verecekkkkkkkkkkkkkk buharlaşan sevgimiziiiiiiiiiiiii

sizin son durumlar nasıl canım senin sevdigin kıymetini bilmicekse buharlassn ://

ay herkes öyle söylüyo annem de dün bişeyler almış dayanamayıp hep mavili mavili almış
ama ben kız hissediyorum yeaa
belki biri kız biri erkek olur :)

şaka bi yana keşke öğretmen olaydımm ya.o zaman sevmiyordum cocukları ama sımdi bitiyorum ahh ahhh
öğretmen olsan olmasa mıydım derdin bacım yeni nesil fena

her gün çocukların içinde oluncaa, yok ıı ııııh, hemen istemem

evde kafa dinleyeceğim bi süre olmalı yoksa çok kötü olur benim için...

aynen canım bazen televizyon sesini bile götürmüyor kafam çocuğum olsa nasıl ilgilencem diyorum ki haftada en çok üç kez derse giriyorumdur genelde tek ya da üç dört kişi gorusuyorum çocuklarla ona rağmen yoruyorlar,
çoğu zaman olumsuzlukları dinlediğim için çocuk sahibi olmaktan ziyade çocuk yetiştirmekten korkar oldum ortam çok kötü (

oldu bugün giydim hatta:):):) öğrencilerim de beğendi ahaha:):)

anaaaam çok sevindim ya gule gule giy canım bir tane sıfır kol saten gibi bluz vardı bu kullanışlı olur diye aldım sonrada kolları sıkar mı diye kafaya takmıştım :):)

sen de mi öğretmendinnnn :26::26: atlamışım ya ben bu detayııı :26::26:

sen de mi öğretmendinnnn :26::26: atlamışım ya ben bu detayııı :26::26:

evet canım rehber öğretmenim , bugün 2 ders arka arkaya 8lere seminer vardı bir sınıf zaten çok fena o sınıfa ne zaman girsem dersin sonunda nefesim daralıyo anlatacaklarım arasında nefes almak yerine dur sus dediğim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…