Yaza Merhaba Çekilişi

atlatamadınmı kuzum. gidip ilaç falan aldınmı. ben biraz toparlandım ama hala var birazcık. :2:

Yok kuzum ya geçmedi bende bir türlü izin alıp doktora gidemedim

Doktora gitmeden de geçmeyecek sanırım off

Gamzecim sevginiz,aşkınız daim olsun

bizde sıcaktan eriyoruz klima açan yok bu sene taktılar klima işine kışın soğuktan donduk şimdi pişiyoruz geçmiş olsun cnm

Sağol canım

Valla klimadan şikayet edeceğimi hiç düşünmezdim ama hastayken hiç çekilmiyo :2:

Bide belime vurup üşütünce çok sancım oluyoo

gelebilme ihtimalin varsa izmir e gel cnm her yer yakın istediğin deniz kum güneş olsun

Valla benim doğu hizmetim var, ama açılırsa gelebilirim. Ataması en kolay branş benimki olduğundan avantajlıyım yani. Hayırlısı ben de ege-akdeniz civarı istiyorum.

alıntı yapadım.
ohaaa lawinnn
hangi kitaın etkisinde kaldın

seninle arkadaşlığını bir kez daha gözden geçircem. ben eğer ALLAH nasip eder evlenirsem sana yakın yerlere gelicem

Hayırlısı olsun canım. İnsan sevdiğiyle her yerde mutlu oluyor.
canım sıkkın true hala yaptıgım fedakarlık ve gosterdıgım sabrın karşılığını göremiyorum

Hayırdır Eylülüm:26:

Konuna baktım ama aklıma bir şey gelmedi. Eğer bir şeyler bulursam yazarım mutlaka.

afyona gelseneeee

ne olsun canım aynı sorunlar

senin için en hayırlısı neresiyse orası olsun

Yok kuzum ya geçmedi bende bir türlü izin alıp doktora gidemedim

Doktora gitmeden de geçmeyecek sanırım off

Gamzecim sevginiz,aşkınız daim olsun

saolasın cnm hepimizin aşkı daim olsun katlanarak artsın inş

heherkesee günaydınn kaç gündürr selamm veriyomm kimseee benii görmüyooo

8 kişi varmış hem de ceylinim

yani hiç bişey yapamayan gerçektewn bir mazereti varsa kurbanına msj gönderse bari, durumu anlatsa da bu insanlar da tedirgin olmasa
Maddi durumun yoksa katilma.
Senden 500 liralik bsy bekleniyor kimse kargo 15 lira bir tane toka alsa 5 liradan onu koysa bari.
Yuh.

Maddi durumun yoksa katilma.
Senden 500 liralik bsy bekleniyor kimse kargo 15 lira bir tane toka alsa 5 liradan onu koysa bari.
Yuh.

ben ayın 15ini bekledim almak için.. 15i perşembeye geliyordu. hafta sonu alırım dedim.
hafta sonuda ailemle vakit geçirdim yine alamadım..
ailemin yanından ayrılırken elimde valizlerle çarşıya uğradım.. ne alacağımı önceden düşünmüştüm çnkü.. gidip alıp çıkmam 1saatimi aldı.. baştan savma şeyler aldığımıda düşünmüyorum. hep derim az olsun ama kaliteli olsun kullanabileceği olsun.. kendim için çok istediğim yandan bir çantayı kurbanıma aldım..
şuan bileğimde olan bilekliği, kurbanımada aldım..
hediyelerine ulaşın ilk kişiydi neredeyse bu arada izmit sakarya arasında mekik dokuyan biriyim
.........

benm katilimin hastası varmış.. çokta yorum yapmak istemiyorum onun hakkında..hastalık neticede. rabbim hepimizden uzak tutsun ben hediyelerin geç gelmesinden çok hiç iletişime geçmemiş olmamıza üzüldüm. dün buradaki sitemlerime itafen aradı konuştuk mesajlaştık

Son düzenleme:

Sen bunları yazarken katilim mesaj atmış, kargomu ancak dün verebilmiş.
Düğün hazırlıkları çok yoğun olduğundan çok ilgilenememiş. Haber versin zaten benim için yeter.
Bizim de son an işimiz çıkabilir, bir şey olabilir, bizim de durumumuz aynı olabilirdi. Kızacak biri değilim ki.

Onun dışında evet, az alınsın ama özenle alınsın bence de. Ben şahsen aldığım her şeyi kendim kullanacakmışım gibi beğenerek aldım. Zaten çekilişn en güzel yani hediyenin gelmesinden çok paketlenip gönderilmesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…