Yaza Merhaba Çekilişi

true geçmişi okusanya :26: özge sana yazmış hediyelerimi begenmedinmi diye

özgee bana italyadan karpostal gönder dedim çok pahalı dedi

Gunaydin sevgili hatunlar nasılsınız.Ben biraz rahatsizm rapor aldim bugun 3 gun evdeyimmm

true geçmişi okusanya :26: özge sana yazmış hediyelerimi begenmedinmi diye

özgee bana italyadan karpostal gönder dedim çok pahalı dedi
Okudum msj yazdım ona..
Kız tatilde diye rahatsız etmek istemiyorum açıkcası asmu,birde cvp yazarsa yurtdışında olduğu için on katı yazarlar faturaya.

gelebilme ihtimalin varsa izmir e gel cnm her yer yakın istediğin deniz kum güneş olsun

Okudum msj yazdım ona..
Kız tatilde diye rahatsız etmek istemiyorum açıkcası asmu,birde cvp yazarsa yurtdışında olduğu için on katı yazarlar faturaya.

ben görmedin sandım buradan yazarsın o okur diye şey ettim

nasıl oldun atlatabildinmi hastalığını

missdely kullanıcısından alıntı
yaa true asmu katılın nüfenn. Kura da size çıkma ıhtimalimi sevin yahuu. Lokum diyom,kaymak diyom
,hashas diyom,halis ev ekmeği diyom... katılınnn canım yaaa

Lokum,kaymak,hashas ve halis ev ekmeğiyle kandıramazsın beni..

alıntı yapadım.
ohaaa lawinnn
hangi kitaın etkisinde kaldın

seninle arkadaşlığını bir kez daha gözden geçircem. ben eğer ALLAH nasip eder evlenirsem sana yakın yerlere gelicem

Daha iyiyim ama bahçeye çıktığım an başlıyor hemen ya..bu güzel havalarda bahçemin tadını çıkaramıyorum asmu.
Sen nasıl oldun canım?

bahçede çıkılmayacak gibi değilki istanbulda olsam kesinlikle görmeye gelirdim seni ve bahçeni

benimde klima açıyolar. kapatıyorum dün derin nefes alınca karnım ağrıyodu:26: akçiğermi oluyor

bahçede çıkılmayacak gibi değilki istanbulda olsam kesinlikle görmeye gelirdim seni ve bahçeni

benimde klima açıyolar. kapatıyorum dün derin nefes alınca karnım ağrıyodu:26: akçiğermi oluyor
Akciğerlerini mi üşüttün acep asmu?klimaya dikkat etmeye çalış.
Valla ne güzel olurdu asmu,kızlarıda çağırırdık..

canım sıkkın true hala yaptıgım fedakarlık ve gosterdıgım sabrın karşılığını göremiyorum
bu akşam herkes adını vererek dua etsin inşALLAH senin için

Akciğerlerini mi üşüttün acep asmu?klimaya dikkat etmeye çalış.
Valla ne güzel olurdu asmu,kızlarıda çağırırdık..

öyle oldu kanımca. bende derin nefes almıyorum
evet çağırırdık karşılıklı camelde içerdik ben az içiciyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…