Yaza Merhaba Çekilişi

Vayyyy aramızda Fenerliler var Yavrum ben takım tutmuyorum, sadece çağrışım

eneeee fenevliii varmış ya aramızda.
Tamam sana şikeli lokum göndericem canımmmm. Şeyli lokum yanıi çifte kavrulmuş:26:

almam ulen bir dahaki çekilişe sizi
ayrıca koca tarafından trabzonsporluyum

NİYE kimse bana cevap yazmıyor :44::44::44::26::26:

sen kazana düştün :122::122::122:

hayır olsun güzel bir gelişme yaşıycaksın..

baktım yorumuna

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına, onu yaşayan bir ölüye çeviren tüm sorunlarını arkasında bırakmasına, esenlik bulup, rahata kavuşmasına yorulur.

rüyada Doğum Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin kendisinin doğum yapıyor olması tüm üzüntülerinin artık sonunun geldiğine ve eski güzel günlerine kavuşacağına yorulur. Rüya sahibinin bozulan işlerinin yeniden açılacağına, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına delalet eder.

hadi inşallah

Son düzenleyen: Moderatör:

ya canım maddi drumluk aslında birşey yok. sonuçta belli rakam koymadık. isteyen istediği yerden alır. tamamen fütürsüzca davranış bu yaptıkları...

ps: Cevap verdim guzummmm

napıyosun canım

niye hııı

rüyamda doğum yapıyordum tam doğum değil ama hastaneye gidiyorduk işte sancılanmıştım :26::26:

Bundan 4 yıl önce falan ben de rüyamda ikiz doğuruyordum. Hem de tüm sancıyı falan hala hatılıyorum. Garip bir rüyaydı ama ben hep hayırlı bir rüya olduğunu düşündüm. Gerçekten o zamanda bu zaman hayatımda genel bir iki şey dışında hep güzellikler olmuş

Seninki de hayırlıdır inşallah.

ben hamile kaldıktan sonra ki bütün rüyalarım doğum üzerine.Yeni doğum teknikleri bile geliştirdim rüyamda.. Doktor bebek tersten geliyor dedi ben ağzımdan ıkınıyordum..
Neden ya benım bu hayal dünyam neden bu kadar geniş

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar

buna tip dilinde oha diyoruz

.....

bende dün akşam bir zamanlar en yakın olduğum kız kardeşim dediğim, ama şuan küs olduğum eski bir dostumu gördüm rüyadada bir nispetler beni görmemesi ALLAH herşeyi görüyor biliyor görüyorya bende bişi demicem o arkadaşıma

ben ne dedim
güzel gelişme işte...
bana inanmayıp gidip netten mi araştırıyosun

kafamız orda olduğu için takılma sen bebekli rüyalara...

ya canım maddi drumluk aslında birşey yok. sonuçta belli rakam koymadık. isteyen istediği yerden alır. tamamen fütürsüzca davranış bu yaptıkları...

ps: Cevap verdim guzummmm
yani işte bahanesi olamaz sonuçta göndermeleri gerekirdi

ps ne :26:
amin canım inşallah

ben çok istiyorum belki ondan da görmüş olabilirim
ben ne dedim
güzel gelişme işte...
bana inanmayıp gidip netten mi araştırıyosun

kafamız orda olduğu için takılma sen bebekli rüyalara...

sen demeden önce bakmıştım zaten

inşaallah güzel günlerrrr

ay kuzum sabah sabah güldürdün benisanırım rüyalarımızda sınır yok bende hep uçtuğumu görürüm görmek istediğim yerleri görürüm beni kovalayanlardan uçarak kaçarım

ay kuzum sabah sabah güldürdün benisanırım rüyalarımızda sınır yok bende hep uçtuğumu görürüm görmek istediğim yerleri görürüm beni kovalayanlardan uçarak kaçarım

uçmak cok iyi ama. rüya yorumlarında. Atlayıcı diye bir film vardı ne güzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…