Yaza Merhaba Çekilişi

geçmişi tam okuyamadım ama sanırım hala hediyesini alamayan arkadaşlar varmış :KK53: valla kimin ne bahanesi var bilemem tabi ki belki de çok haklıdırlar diyecegim ama ekstra bi durum bile olsa kurbanlarıyla iletişime geçmesi gerekirdi arkadaşların diye düşünüyorum. kimse anlayışsız degil sonuçta burda :KK50:

bir sonraki çekilişe yine hevesi kaçmış arkadaşlar olacak, onları zorlayarak katacagız çekilişe yada katılmayacaklar belki de, gerçekten yanlış oldugunu düşünüyorum böyle birşeyin :KK50:

bi sonraki çekilişi kim yapacaksa tanışma kısmını gerçekten en az 2 hafta tutsun ki giren girmeyen o süre içerisinde belli olsun, aynı sıkıntıları yaşamayalım artık :KK50:
Hala gondermeyen mi varmis:KK53:
Bunun nasil bahanesi olur ki ?
Bir zuccaciyeye girip 2 parca alsa 10 dk takici 10 dk birde giyim magazasi koliye koy bantla karhoya ver 1 saat sürmez yahu .
Yuh.

Hala gondermeyen mi varmis:KK53:
Bunun nasil bahanesi olur ki ?
Bir zuccaciyeye girip 2 parca alsa 10 dk takici 10 dk birde giyim magazasi koliye koy bantla karhoya ver 1 saat sürmez yahu .
Yuh.

8 kişi varmış hem de ceylinim :KK53:

yani hiç bişey yapamayan gerçektewn bir mazereti varsa kurbanına msj gönderse bari, durumu anlatsa da bu insanlar da tedirgin olmasa :KK14:

günaydın kızlarrr
0e06ef660f50136f015b541871299d4a.gif

Günaydın kızlarrr:KK16: Sabah uyanmakta çok zorlandım, üzerimde ölü toprağı var sanki.

bana şimdilik müsade kızlar sabah 6 da kalkmam gerekiyor:KK43: doktora gideceğim kistime bakıcakmış iyimi hali vakti yerindemi diyee :KK52::KK52::KK52: İyi geceler olsun :KK3::KK3:

Geçmiş olsun canım, iyi haberlerle gelirsin inşallah. Ben de yakın zamanda bir doktor ziyareti yapacaım:KK31:

günaydın kızlaaarrr

kesinlikle hepinize katılıyorumm... evli, çocuklu, işi gücü olup buraya çok fazla girip saatlerce sohbet edememesini anlayabiliriz bi yere kadar. ama telefon numaraları vardı herkesin elinde.. mesaj atabilirlerdi, whatsapptan yakınlık kurabilirlerdi..

mesela benim kurbancığım "pafiremm" pek aktif değildi burada, daha doğrusu denk gelemiyorduk, ben gündüz pek giremiyorum okulda olduğum için, akşamları yatana kadar burdayım, o da daha çok gündüzleri girip yazıyordu falan.. baktım hiç denk gelip muhabbet edemiyoruz, direk whatsapptan yazmaya başladım, ordan her gün muhabbet ettik kurbancığımla :KK16:

kimse de çıkıp bana, "elime telefonu bile alamayacak kadar meşgulum" demesin, kocaman bi yalan olur bu çünkü..

ben vaarıııım :KK3:

sonraki çekilişi yaparsanız beni unutmayın sakın :KK24:

bu benim ilk çekilişimdi, ama çekilişe kaydımı yaptırdığım andan beri, her allahın günü buraya geldim mutlaka, hatta geldiğim her akşam sayfalarca da olsa geçmişi de okudum, öle işin kolayına da kaçmadım yani hiç :KK1: hediyelerimi alırken kurbanımın yazdığı her detaya dikkat ederek almaya çalıştım, kargomu belirlenen süre içinde elinde olacak şekilde gönderdim :KK31:

özetle iyi bir çekilişçi olduğumu düşünüyorum efenimm :KK53: lütfen beni saf dışı bırakmayınız, sizinle olmayı çok isterim tekrardan :KK16:

hahah aklımızdasın canım :KK1:

geçmişi tam okuyamadım ama sanırım hala hediyesini alamayan arkadaşlar varmış :KK53: valla kimin ne bahanesi var bilemem tabi ki belki de çok haklıdırlar diyecegim ama ekstra bi durum bile olsa kurbanlarıyla iletişime geçmesi gerekirdi arkadaşların diye düşünüyorum. kimse anlayışsız degil sonuçta burda :KK50:

bir sonraki çekilişe yine hevesi kaçmış arkadaşlar olacak, onları zorlayarak katacagız çekilişe yada katılmayacaklar belki de, gerçekten yanlış oldugunu düşünüyorum böyle birşeyin :KK50:

bi sonraki çekilişi kim yapacaksa tanışma kısmını gerçekten en az 2 hafta tutsun ki giren girmeyen o süre içerisinde belli olsun, aynı sıkıntıları yaşamayalım artık :KK50:

evet canım bir daha yaparsak kii true ve asmu katılmayacağını söylüyor kesinlikle bir kaç hafta tanışma süresi koyalım girmeyenleri de gerçekten acımadan çıkaralım..

birşey sormak istiyorum bir kaç katilin mühim işleri oldugu için geç yollayacagını okudum insanlık halidir belki.Galiba 8 kişi varmış hiçmi ulaşılınamıyor işleri olmayanların haricindeki katillere :44:

canım ulaşıyorum ama geri dönmüyolar ya da yoğunum haftaya yollıycam bilmem ne diyolar halbuki son gün 26sıydı :KK43:

valla canım söyledim, benim katilimin de çok işi var, saglık problemleri var üstüne üstlük ki bence çok büyük bir mazeret ama asla sıgınmadı arkasına :KK50: o yuzden yapılan şeyin yanlış oldugunu düşünüyorum. hem kurbanlarını zor durumda bırakıyorlar, hem katillerini, hem de zeynep i :KK47:

herkesi zor durumda bırakıyorlar gerçekten üzüldüm :26: hiç mi ses yok peki bu 8 kişiden :26: yani zeynep arasa yada msj atsa bile ona bile dönmemişler mi :26:

gerçekten zor durumda kalıyorum hediyelerini alamayanlar doğal olarak bana mesaj atıyor çok canım sıkıldı :KK31:
bildiğim şu anda hediyelerini hala alamayanlar;

solitarywoman (bugün eline ulaşması lazım)
_melinda_ (yurtdışında olduğundan annesi almış olabilir paketi)
_Lavin_ (bilgim yok)
sekerlikkkk (katili haftaya yollayacağını söylemiş:KK47:)
elif190 (bilgim yok)
_asmunikal_ (bilgim yok)

günaydın kızlaaarrr

hahah aklımızdasın canım :KK1:

evet canım bir daha yaparsak kii true ve asmu katılmayacağını söylüyor kesinlikle bir kaç hafta tanışma süresi koyalım girmeyenleri de gerçekten acımadan çıkaralım..

canım ulaşıyorum ama geri dönmüyolar ya da yoğunum haftaya yollıycam bilmem ne diyolar halbuki son gün 26sıydı :KK43:

gerçekten zor durumda kalıyorum hediyelerini alamayanlar doğal olarak bana mesaj atıyor çok canım sıkıldı :KK31:
bildiğim şu anda hediyelerini hala alamayanlar;

solitarywoman (bugün eline ulaşması lazım)
_melinda_ (yurtdışında olduğundan annesi almış olabilir paketi)
_Lavin_ (bilgim yok)
sekerlikkkk (katili haftaya yollayacağını söylemiş:KK47:)
elif190 (bilgim yok)
_asmunikal_ (bilgim yok)

Üzülme tatlım, sen niye üzülüyorsun. Hepimiz bilerek katıldık çekilişe. İstemediğimiz gibi sonuçlar çıkabileceğini az çok tahmin de ediyorduk.

Ben kimsenin göndermemezlik edeceğini düşünmüyorum ama ne zaman gelir onu bilmiyorum. Maalesef heves kaçıran bir durum, ama sebebi sen değilsin ki. Her şeyle de çok ilgilendin.

yaa true asmu katılın nüfenn. Kura da size çıkma ıhtimalimi sevin yahuu.:KK1::KK14: Lokum diyom,kaymak diyom,hashas diyom,halis ev ekmeği diyom... katılınnn canım yaaa

neden böyle oldu ben çözemedim tarihler belliydi sonuçta ne gibi bir mazeret olabilir ki maddi açıdan hediye alamıycak durumdaysan çekilişe katılmıycaktın yani , çekiliş bitti hediyeleşme bitti hala göndermeyenler var
noo4rq2tt.gif

yaa true asmu katılın nüfenn. Kura da size çıkma ıhtimalimi sevin yahuu.:KK1::KK14: Lokum diyom,kaymak diyom,hashas diyom,halis ev ekmeği diyom... katılınnn canım yaaa

Wayyyyyyy herkese mavi boncuklar:nazar::nazar::nazar:, hani şike yapacaktık? Heni ben sana çıkacaktım. Hani şu kaymak dolmasından:KK56: koyacaktın kolime:KK20:

Wayyyyyyy herkese mavi boncuklar:nazar::nazar::nazar:, hani şike yapacaktık? Heni ben sana çıkacaktım. Hani şu kaymak dolmasından:KK56: koyacaktın kolime:KK20:

hepinize çıkarım bak. Şike değil mii:KK1:.
:KK53::KK53:.
Şike diyince aklıma sadece neden fener geliyor benim ya. Alla alla:26:

Üzülme tatlım, sen niye üzülüyorsun. Hepimiz bilerek katıldık çekilişe. İstemediğimiz gibi sonuçlar çıkabileceğini az çok tahmin de ediyorduk.

Ben kimsenin göndermemezlik edeceğini düşünmüyorum ama ne zaman gelir onu bilmiyorum. Maalesef heves kaçıran bir durum, ama sebebi sen değilsin ki. Her şeyle de çok ilgilendin.

benle ilgisi yok tabiki ama sonuçta herşeyle ben uğraştım üzülüyorum en baştan herkes hevesliydi topiğede giriyodu böyle olucağını bilsem en baştan cazgırlık yapıp çıkarırdım çekilişten :KK43:
kaç kere yazdık uyardık son gönderim günü 26sıydı gerçekten ayıp oldu..

ama ama olmazki hamileler öncelikliydi hani:KK43:

Benim de Aziz Yıldırım:KK53::KK53::KK53:

bu mevzuyu kapatın bence topik müdürü olarak söylüyorum :KK47:

benle ilgisi yok tabiki ama sonuçta herşeyle ben uğraştım üzülüyorum en baştan herkes hevesliydi topiğede giriyodu böyle olucağını bilsem en baştan cazgırlık yapıp çıkarırdım çekilişten :KK43:

Vayyyy aramızda Fenerliler var:KK9: Yavrum ben takım tutmuyorum, sadece çağrışım:KK9:

eneeee fenevliii varmış ya aramızda:KK23::KK23:.
Tamam sana şikeli lokum göndericem canımmmm:KK9:. Şeyli lokum yanıi çifte kavrulmuş:26:

Benim de Aziz Yıldırım:KK53::KK53::KK53:

B]bu mevzuyu kapatın bence topik müdürü olarak söylüyorum :KK47:[/B]

NİYE kimse bana cevap yazmıyor :44::44::44::26::26:

X