Yaza Merhaba Çekilişi

az önce telefonumdaki uygulamayı sildim burdan çıktım telefondaki internetten sayfasından girmeye çalıştım ama yok olmuyor mobil üyelik istiyor kullanıcı adımı şifremi giriyorum şifrenizi unuttuysanız falan filan bir sürü şey yazıyor şirketten başka biryerden giremiyorum buraya deliricem:KK53:

iphone degılmı senınde. Akşam denicem bende yeniden komple silicem uygulamayı.. Ben appstoredan indirdim şifre üye adı tamam bir daha sormadı hiçbirsey:26. Farklı birşey yaptıysam yazarım sana canım :KK34:

iphone degılmı senınde. Akşam denicem bende yeniden komple silicem uygulamayı.. Ben appstoredan indirdim şifre üye adı tamam bir daha sormadı hiçbirsey:26. Farklı birşey yaptıysam yazarım sana canım :KK34:

evet cnm app storedan indirdim tamam sen bak söyle hiç değilse telefondan girerim:KK31:

O nasıl olacak?:26:
Ya zeyy üzülüyorum ben..
Ben hediyemi gönderdim,katilimden hediyemide aldım ohh hadi eyvallah diyemiyorum.
Burdaki hediyelerine kavuşamayan ve katilleriyle iki kelam edemeyen arkadaşlarıma üzülüyorum.
Sanki haksızlık gibi geliyor bana.
Belki yanlışım bilmiyorum.
Neyse susamadım yine off.:KK50:

haklısın bende aynı şekilde düşünüyorum bir de organize ettiğim için iki kat üzülüyorum..
herkese mesaj atıyorum ama insanlar umursamaz olunca elden bir şey gelmiyor...

True'm bende senin gibi düşünüyorum :26:
Sonuçta belli bir zaman verildi, tamam mazereti olanlara zaten kimse bir şey demiyor ama buraya hiç gelmeyip hediye göndermenin de bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.
Ki kaldı ki daha hediyelerini alamamış arkadaşlarımızda var :KK31:

kesinlikle hepinize katılıyorumm... evli, çocuklu, işi gücü olup buraya çok fazla girip saatlerce sohbet edememesini anlayabiliriz bi yere kadar. ama telefon numaraları vardı herkesin elinde.. mesaj atabilirlerdi, whatsapptan yakınlık kurabilirlerdi..

mesela benim kurbancığım "pafiremm" pek aktif değildi burada, daha doğrusu denk gelemiyorduk, ben gündüz pek giremiyorum okulda olduğum için, akşamları yatana kadar burdayım, o da daha çok gündüzleri girip yazıyordu falan.. baktım hiç denk gelip muhabbet edemiyoruz, direk whatsapptan yazmaya başladım, ordan her gün muhabbet ettik kurbancığımla :KK16:

kimse de çıkıp bana, "elime telefonu bile alamayacak kadar meşgulum" demesin, kocaman bi yalan olur bu çünkü..

bir dahaki çekilişte kimse yok mu:KK31::KK14:

galiba yok..
insanlar bi anda heveslenip katılıyolar sonra devamı gelmiyo:KK31:

ben vaarıııım :KK3:

sonraki çekilişi yaparsanız beni unutmayın sakın :KK24:

bu benim ilk çekilişimdi, ama çekilişe kaydımı yaptırdığım andan beri, her allahın günü buraya geldim mutlaka, hatta geldiğim her akşam sayfalarca da olsa geçmişi de okudum, öle işin kolayına da kaçmadım yani hiç :KK1: hediyelerimi alırken kurbanımın yazdığı her detaya dikkat ederek almaya çalıştım, kargomu belirlenen süre içinde elinde olacak şekilde gönderdim :KK31:

özetle iyi bir çekilişçi olduğumu düşünüyorum efenimm :KK53: lütfen beni saf dışı bırakmayınız, sizinle olmayı çok isterim tekrardan :KK16:

kesinlikle hepinize katılıyorumm... evli, çocuklu, işi gücü olup buraya çok fazla girip saatlerce sohbet edememesini anlayabiliriz bi yere kadar. ama telefon numaraları vardı herkesin elinde.. mesaj atabilirlerdi, whatsapptan yakınlık kurabilirlerdi..

mesela benim kurbancığım "pafiremm" pek aktif değildi burada, daha doğrusu denk gelemiyorduk, ben gündüz pek giremiyorum okulda olduğum için, akşamları yatana kadar burdayım, o da daha çok gündüzleri girip yazıyordu falan.. baktım hiç denk gelip muhabbet edemiyoruz, direk whatsapptan yazmaya başladım, ordan her gün muhabbet ettik kurbancığımla :KK16:

kimse de çıkıp bana, "elime telefonu bile alamayacak kadar meşgulum" demesin, kocaman bi yalan olur bu çünkü..

ben vaarıııım :KK3:

bu benim ilk çekilişimdi, ama çekilişe kaydımı yaptırdığım andan beri, her allahın günü buraya geldim mutlaka, hatta geldiğim her akşam sayfalarca da olsa geçmişi de okudum, öle işin kolayına da kaçmadım yani hiç :KK1: hediyelerimi alırken kurbanımın yazdığı her detaya dikkat ederek almaya çalıştım, kargomu belirlenen süre içinde elinde olacak şekilde gönderdim :KK31:

özetle iyi bir çekilişçi olduğumu düşünüyorum efenimm :KK53: lütfen beni saf dışı bırakmayınız, sizinle olmayı çok isterim tekrardan :KK16:

aynen cnm hepimizde iyi kötü telefon var whatsapp olanlar yazabilir olmayanlar msj atabilir ha hiç vakit bulamıyacaksan zaten kendini bilirsin baştan söyleniyor aktif olma şartı:KK31: dediğim yere geliyor bana hediye alınsın ben hediye alayım işine dönüşüyor ama amaç arkadaşlık kurmak paylaşımda bulunmak

kaymak dolması denen bir olay var burda. Yalnız yiyen yedirene küfür eder ona göre. Kulaklarım çınlamasın:KK1:. Felaket kalori:KK14:

söz konusu lezzetli birşeyse asla pişmanlık duymam:KK9::KK9: yüzümde sivilceler için maske varken elimde cips poşetiyle dolaşan insanım ben:KK60::KK60: bir yandan kurtulmaya çalışırım bir yandan keyfime bakarım:KK52:

söz konusu lezzetli birşeyse asla pişmanlık duymam:KK9::KK9: yüzümde sivilceler için maske varken elimde cips poşetiyle dolaşan insanım ben:KK60::KK60: bir yandan kurtulmaya çalışırım bir yandan keyfime bakarım:KK52:

tamam o zaman anlaştık. Hangi arkadaşıma gıda kolisi gönderdiysem acı acı sol kulagım çınlamıştır:KK1:

afferinn benim hemşehrime. Torpil geçti hemşosuna.. :KK1:. Kız yayla bitmiş. Olokum varya garajdaki o harika:KK16:

geçmem mi ya çekilişten çekilmene rağmen takipte kaldın belki birbirmize çıkarız çekilişte kalorilerin dibine vuuruz:KK1::KK1: olokum eşimin favorisi ben alışamadım sanki ama hepsi güzel :KK56:

evet cnm app storedan indirdim tamam sen bak söyle hiç değilse telefondan girerim:KK31:
kk ugulamasnı ben de kullanamadm birkaç kez bakıyrm sonrasında bakmak istediğimde açmıyor sayfayı tkrar tarayıcıdan açmaya başladım bende:KK34:

az önce sana kefil oldum :KK1::KK1:gerçekten hep aktiftin, yazdıklarna katılıyrm benım kurbanım çok az girdi foruma bende mesajlaştım ama az çünkü kurbanım benım kadar geveze değil:KK1::KK1::KK1:

afyon kaymağı mı var yoksa:KK56::KK56:
olmazzz mı yeni çekilişte benim ya da missdely'nin kurbanı olan kaymaklı lokum kazanyr:KK56::KK56::KK56:

kaymak dolması denen bir olay var burda. Yalnız yiyen yedirene küfür eder ona göre. Kulaklarım çınlamasın:KK1:. Felaket kalori:KK14:
:KK1::KK1::KK1::KK1: :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56: ağzıaçık,bükme,haşhaşlı,sarma,lokum,kaymak,sucuk hepsi kalori deposu:KK1:

Hediyelerini alamayan arkadaşlar sizleri çok iyi anlıyorum çünkü bende diğer çekilişlerde hep en sona kalmıştım hatta baa hediye gelmicek diye ümidi bile kesmiştim o derece yani ama üzülmeyin sakın inşallah en kısa sürede gelir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hediyelerini alamayan kurbanlar icin üzüldüm.Ayıp olmuş.İnsan kendisine yapılmamasını istemediği bişeyi başkasına yapmamalı.

Buarada yeni çekilişte benide unutmayın hatunlarr:KK16:

Bende hem aktif hemde hediyelerini zamaninda gönderen bir katilcik idimm:KK9:

geçmişi tam okuyamadım ama sanırım hala hediyesini alamayan arkadaşlar varmış :KK53: valla kimin ne bahanesi var bilemem tabi ki belki de çok haklıdırlar diyecegim ama ekstra bi durum bile olsa kurbanlarıyla iletişime geçmesi gerekirdi arkadaşların diye düşünüyorum. kimse anlayışsız degil sonuçta burda :KK50:

bir sonraki çekilişe yine hevesi kaçmış arkadaşlar olacak, onları zorlayarak katacagız çekilişe yada katılmayacaklar belki de, gerçekten yanlış oldugunu düşünüyorum böyle birşeyin :KK50:

bi sonraki çekilişi kim yapacaksa tanışma kısmını gerçekten en az 2 hafta tutsun ki giren girmeyen o süre içerisinde belli olsun, aynı sıkıntıları yaşamayalım artık :KK50:

birşey sormak istiyorum bir kaç katilin mühim işleri oldugu için geç yollayacagını okudum insanlık halidir belki.Galiba 8 kişi varmış hiçmi ulaşılınamıyor işleri olmayanların haricindeki katillere :44:

birşey sormak istiyorum bir kaç katilin mühim işleri oldugu için geç yollayacagını okudum insanlık halidir belki.Galiba 8 kişi varmış hiçmi ulaşılınamıyor işleri olmayanların haricindeki katillere :44:

valla canım işleri vardır insanın çok anlayışsız da olmak istemiyorum da benim katilimin babası rahatsızdı, bugun anjiyo oldu hatta, ona ragmen topiği de aksatmadı, benimle de konuştu, hediyelerini de vaktinde yolladı :KK50: yanlış geliyor bana bu durum, eger kırıcı oluyorsam özür dilerim o arkadaşlardan ama sorumluluklar yerine getirilmeli diye düşünüyorum :26:

X