Yaza Merhaba Çekilişi

Bu cekilis cok iyi ldu.Hem tanımadan birbirimize hediyeler aldık hem güzel arkadaşlımlar kurduk güzel heycanlar yaşadık.En güzelide Peygamber Efendimizin bir sünnetini yerine getirmis olduk.Ćok mutluyumm

ben yarın alıcaaam

Alır almaz heemn resim at görmekte çok heycanlı oluyor Katilin yetka arkadaşımızdı değilmi

Ben henüz almadım canım. Gönderince takip no göndersin bana dedim katilim. Ama hiçbir şey yazmadı hala. Demek ki göndermedi henüz.

aaa acaba geç gönderecğim diyenlerden birisimi seni şoka ugratmak adına sessiz kalıyordur belki:26: Numarasını bildigin biride olabilir :26: Hım bu çekiliş benide paronayak yaptı habire kuruyorum

Bu cekilis cok iyi ldu.Hem tanımadan birbirimize hediyeler aldık hem güzel arkadaşlımlar kurduk güzel heycanlar yaşadık.En güzelide Peygamber Efendimizin bir sünnetini yerine getirmis olduk.Ćok mutluyumm
AAynen canım bende çok mutlu oldum hiç tanımadıgım birisi bana hediyeler aldı kalbindeki sıcaklıgıda gönderdi hediyelerle birlikte iyiki katılmışım bundan sonraki tüm çekilişlerde burdayım inş

Son düzenleme:
Aynenn canim benimm

kızlaarr hediyelerini alan tüm arkadaşlarım güle güle kullansınlar inşalahhh

kurbanıma hediyelerim bugun ulaştı, arayıp teşekkür de etti sağolsun canım zeynebim hatta baya da güldü bana telefonda hediyelerin bir tanesinden dolayı zeynep resim ekleyince görürsünüz neye güldüğünü

benm katilcim de bugun yollamış hediyeleri, cumartesiye bulundugum şehre ulaşırmış, eve gelmesi pazartesiyi bulurmuş, ama ben pazar günü ankaraya gidecegim diye cumartesi günü kargo şubesinden gidip alacagım az kaldı benim de kurbanımı öğrenmeme, son 2 gün inşallahh

hediyelere bakmak da çok heyecanlı oluyor ya burada konuşunca sadece kendimin değil herkesin katilini merak etmişim
kurabiyelerimizi yedik az önce eylülcümün aldığı kahvemi yudumlamaktayım hala ne güzel bi etkinlik oldu

Günaydın Hayırlı cumalar

İnşallah bende bugün hediyelerime kavuşuyorum :115::115::115:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…