Yaza Merhaba Çekilişi

acaba ne zaman açıldı hiç haber veren de yok napıyosunuz özledimmm

dün ben telefondan bakarken de uı yazmıyodu ama benim telefondan buraya girince yazılar eksik çıkıyo o yüzden heveslendirmiyim dedim...bu sabah baktım açık

dün ben telefondan bakarken de uı yazmıyodu ama benim telefondan buraya girince yazılar eksik çıkıyo o yüzden heveslendirmiyim dedim...bu sabah baktım açık

sağol canım bende sana diyecektim resimleri koyarmısın diye neyse kendım koyabiliciii m

günaydın hatunlar nasılsınız ne var ne yok bayadır giremedim ben yokken neler oldu umarım kaçırdığım birşey yoktur.Bugun gönderiyoruz değilmi hediyeleri:)

günaydın hatunlar nasılsınız ne var ne yok bayadır giremedim ben yokken neler oldu umarım kaçırdığım birşey yoktur.Bugun gönderiyoruz değilmi hediyeleri:)

hoşgeldin canım...
bugün göndermeye başlıyoruz 26sına kadar süre var...

hoşgeldin canım...
bugün göndermeye başlıyoruz 26sına kadar süre var...

yaa gerçekten mi dün malum tatildi diye evi değiştireyim dedim sonra yorgunluktan ölmüştüm ki aklıma hediyeciklerim geldi paketlememiştim bugun gönderim olacak diye dün gece saat 2 ye kadar paketlemeyle uğraştım :)) kurbanım inşallah begenir :)

günaydın herkese

günaydınlar

çekiliş fotolarına yetiştim nihohoo

Hoşgeldin tekrar Olası katilim benimmmmmm.

Ben de inşallah göndereceğim bugün. Zaten en uzak ben oturuyorumdur, kargo uzun sürer sürprizi falan kaça

günaydın kızlar

ben haftanın sonuna doğru göndericem hediyelerimi zira tamamlayamadım daha kurbanımla çok muhabbetim olmadığı için baya zorlandım bu çekilişte

beğenir beğenir neden beğenmesinn herkesin elinden geleni yaptığına eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…