Yaza Merhaba Çekilişi

yani büyük kutu için bi derece ama tek tek hediye paketlerini açarsa çok ayıp olur yaa

olmadı bütün kargo firmalarını gezerim artık, hangisi açmazsa ona veririm diye düşünüyorum :26:

açmazlar belki de koli bantlı olacağı için açamazlar zaten ben poşet içinde hediye paketi koymuştum ona bakmıştı biraz da dediğim gibi görevli kişiyle ilgili muhtemelen sorun çıkarmazlar sen yıne ptt ye git önce açar mısınız falan deme koliyi görünce direk alırlar belki de akıllarına düşürmemiş olursun

öyle yaparım artık, ankarada kucagımla koliyle kapı kapı gezerim

gez gez mimar hanım hoş bir paket yaparsın sen artıkın

beklentiyi o kadar yüksek tutmayalım bence

ankarada bilemiyorum hiç nereden neyi bulacagımı :26: kap kagıdı bulurum tabiki de süs konusundan emin degilim :26: gerçi ben her hediyenin içine ayrı not koyuyorum bence o kadarı yeter kurbancık azla yetinmeyi bilsin

Umarım alırlar yani almak zorundalar :44:Çok zorlarlarsa dıs paketı actırırım ama içindekileri acmaya kalkışırsa kavga ederim

Vayyy cok guzelmis cnmmm simdi ne ciciler vardir icindee

Paket tamamda üst süslemeyi beceremedim onuda halletmem gerek

benim kurbanım bekar canımmmm sen benden şüphelenmee boşuna

özgecimm yeni işin hayırlı olsun canım

Teşekkür ederim canim

Selam kızlar
Şimdi kurbanimin yazısını tekrar okuyup bugun eksikliklerimi tamamlicam kismetse

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bizin yarinki buluşma olayi ne oldu kızlar? Cok dağıldık günlerdir konusamadik

...................................................

kim kimle buluşuyo ya ee bizim niye haberimiz yok

Topige gelmezseniz göremezsiniz hanim :)) yada katil adayım mi demeliyim :)

Istanbulda oturan arkadaslarla konusup anlasmistik bulusacaktik ama günlerdir moral bozukluguyla konusamasik hic. Bende meraj ettim var mi ertelendi mi diye :)

Topige gelmezseniz göremezsiniz hanim :)) yada katil adayım mi demeliyim :)

Istanbulda oturan arkadaslarla konusup anlasmistik bulusacaktik ama günlerdir moral bozukluguyla konusamasik hic. Bende meraj ettim var mi ertelendi mi diye :)

niye kız buralardayım ya ben hep
istanbulmuş zaten ben gelemezdim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…