Yaza Merhaba Çekilişi

Selam kizlar ben geldim. Okul çıkışı taksime geçtim kurbanima bi kaç bisi daha aldim. Biraz riskli seçimler yaptim insallah beğenir.

başladım canım perşembe günü
daha düzen kurulu değil tam çünkü yeni kurulan bi belediye bu
odamız masamız bile tam olmadı daha.. net pc yok dolayısıyla
gün içinde de yaşadığım ilçeye gelmek gerekiyo bi orda bi burdayım
yorucu olcak ama inş yoluna gircek bakalım çok umutsuz değilim
Melindacim hayirli oksun.Rabbim muvaffak etsin insaAllah yeni isin sana guzel hayirlar getirsinn:KK16:

Melindacim hayirli oksun.Rabbim muvaffak etsin insaAllah yeni isin sana guzel hayirlar getirsinn:KK16:

Amiiin canım Allah utandırmasın diyorum ben de
bi çok şeyi feda edip geçtim bu işe o nedenle iyi ki demek istiyorum ilerde :KK16:
sizleri de özledim ya :KK50:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400264508.095746.jpg
İste hediye kolimm haziirr :KK66: ama kurdela olmadi baska alicam aZ daha suslemem gerek ustunu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Selam kizlar ben geldim. Okul çıkışı taksime geçtim kurbanima bi kaç bisi daha aldim. Biraz riskli seçimler yaptim insallah beğenir.

Beğenirim canım, neden beğenmeyeyim:KK16:

Eki Görüntüle 1117073
İste hediye kolimm haziirr :KK66: ama kurdela olmadi baska alicam aZ daha suslemem gerek ustunu

Canım bunu böyle süslü püslü alırlar mı kargoda? Bu şekilde gönderip, kargo şirketinde açtırmadan gönderebilen var mı eski çekilişlerde?

Beni aydınlatsalar sevinirim.

balayı yeri bulmakta ne zormuş fikri olan varmı çok tuzlu bişey olmasın yanlız :KK6::KK6::KK6:

ne tarafa gitmeyi düşünüyorsnz canım gökovaya balayına gıtmıştı arkadaşlar erdem hotel'de kalmışlar memnunlardı ama her şey dahil buyuk bi yer değil orası, bi de bu yaz fıyatlar çok yuksek bız balayına kamelya world'e gitmiştik sideye erken rezervasyon ındırımı yaptrmıstık falan bu yıl baktık uçmuş fiyat , side crystal sunset var yine arkadaşların gıdıp beğendıği bi otel aklında olsun bu ikisi buyuk her şey dahil oteller :KK34:

Ben asmu,pantera,meltem,gevezek ve zeyy den şüpheleniyorum.:KK14:kesin bunlardan biri.:26:

:KK51::KK51::KK52::KK52::KK24:

Canım bunu böyle süslü püslü alırlar mı kargoda? Bu şekilde gönderip, kargo şirketinde açtırmadan gönderebilen var mı eski çekilişlerde?

evet ya ben de koliyi sarmayı düşündüm ama kabul ederler mi kararsızım sanırım kutum sade olcak :KK43:(

ben de yarın alacaklarımı tamamlıcam Allah kısmet ederseeee
paketlemeyi de hallettim miydi benden mutlusu yok

Pff siz bitirdiniz ama ben daha bitirmedim hediyelerimi:KK43: daha paketlemesi var kurbanim biraz bekleticem sanirim seni :KK43:

begenirim ben merak etme :KK42:

Eki Görüntüle 1117073

sen benim şüpheli katilim degilsin :KK50: ama ellerine saglık çok güzel olmuş :KK16:

Beğenirim canım, neden beğenmeyeyim:KK16:

ben geçen çekilişte ptt kargoyla gönderdim, böyle kutusu kaplıydı benm de, görevli adam görünce sordu sadece içinde kırılacak bişey yada parfum şişesi falan var mı diye, yok dedim, bozmayım o zaman dedi :KK34: ama insafa kalmış bişey sanırım :26:

Ayy bende yarın paketlemeye başlıycam sizi görünce heyecan yaptım :))

paketle biran önce hediyelerimi :KK53:

Pff siz bitirdiniz ama ben daha bitirmedim hediyelerimi:KK43: daha paketlemesi var kurbanim biraz bekleticem sanirim seni :KK43:

bekletme beni :KK19:

ben geçen çekilişte ptt kargoyla gönderdim, böyle kutusu kaplıydı benm de, görevli adam görünce sordu sadece içinde kırılacak bişey yada parfum şişesi falan var mı diye, yok dedim, bozmayım o zaman dedi :KK34: ama insafa kalmış bişey sanırım :26:
:

ben bit pazarından ürün gonderırken hediye paketi yapıyorum.. ptt deki görevli kız tüm paketleri üşenmeden açtı .. çanta gondermıştm cantanın tum gözlerini açtı içine baktı çok titizlenıyorlar son haftalarda o yuzden bu sefer ptt ile gonderırsem onceden gıdıp görüşcem paketlerimi açma içinde belki don var ne biliyosn dicem:KK1:

bu arada eylül geri dönmüüüş :)))

Son düzenleme:
ben bit pazarından ürün gonderırken hediye paketi yapıyorum.. ptt deki görevli kız tüm paketleri üşenmeden açtı .. çanta gondermıştm cantanın tum gözlerini açtı içine baktı çok titizlenıyorlar son haftalarda o yuzden bu sefer ptt ile gonderırsem onceden gıdıp görüşcem paketlerimi açma içinde belki don var ne biliyosn dicem:KK1:

bu arada eylül geri dönmüüüş :)))

yuhh o kadar didikliyorlar mı gerçektenn :KK53::KK53: valla benm şansıma o zaman adam bozmayım paketi dedi açmadı :26: ee bu sefer ankaradan gönderecegim ben, ya açarsa paketleri :KK53: hadi büyük koliyi paketlemedim diyelim, ya diğerlerini açarsa :KK53: ziyan mı olacak bütün yaptıklarım :KK14::KK14:

yuhh o kadar didikliyorlar mı gerçektenn :KK53::KK53: valla benm şansıma o zaman adam bozmayım paketi dedi açmadı :26: ee bu sefer ankaradan gönderecegim ben, ya açarsa paketleri :KK53: hadi büyük koliyi paketlemedim diyelim, ya diğerlerini açarsa :KK53: ziyan mı olacak bütün yaptıklarım :KK14::KK14:

ben merkezden gonderırken de açıp bakmadılar ama ilçedeki şubede yeni bi bayan başlamış o bakıyo paketlere ,
ondan önceki görevli de bakmıyordu hatta önceki gorevli bit pazarını öğrenmişti artık çeyizlik varsa nişanlıma alıyım ben de dıye soruyordu :KK1:
bi süre sonra bayan başladı kaçak mal gönderıyorm muamelesi yaptı bana :KK31:
muhtemelen yeni başladığı için titizleniyordu 1ay falan geçti üzerinden şimdi oyle yapmaz umarım,
cidden gidip sormayı düşünüyrm kargoyu gondermeden once

ben merkezden gonderırken de açıp bakmadılar ama ilçedeki şubede yeni bi bayan başlamış o bakıyo paketlere ,
ondan önceki görevli de bakmıyordu hatta önceki gorevli bit pazarını öğrenmişti artık çeyizlik varsa nişanlıma alıyım ben de dıye soruyordu :KK1:
bi süre sonra bayan başladı kaçak mal gönderıyorm muamelesi yaptı bana :KK31:
muhtemelen yeni başladığı için titizleniyordu 1ay falan geçti üzerinden şimdi oyle yapmaz umarım,
cidden gidip sormayı düşünüyrm kargoyu gondermeden once

yani büyük kutu için bi derece ama tek tek hediye paketlerini açarsa çok ayıp olur yaa :KK53:

olmadı bütün kargo firmalarını gezerim artık, hangisi açmazsa ona veririm diye düşünüyorum :26:

X